Холодильник. До чого сниться Холодильник

Якщо вам присниться холодильник — значить, ваш егоїзм боляче ранить й нашкодить тому, хто намагається чесно заробити собі на життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Холодильник у сні — символізує стриманість. Часто такі сни підказують, що вам слід спокійніше ставитися до питань свого благополуччя, інакше зайві хвилювання і переживання погано позначаться на ваших справах і не дозволять добитися успіху.

У той же час, якщо продукти в холодильнику перемерзли і виглядають неприємно — цей сон закликає вас проявити більше активності і турботи у веденні справ.

Жіночий сонник
Приснився вам холодильник — може означати, що своїми егоїстичними судженнями ви боляче раните людини, яка намагається чесно заробити собі на життя.

Сонник Деніз Лінн
Холодильник — чи відчуваєте ви себе емоційно ізольованим від інших? Холодні ви емоційно і вам бракує в житті тепла? Заявіть самому собі: «Я легко поділяю почуття і емоції з іншими людьми».

Сонник Білого мага
Якщо вам наснився холодильник (неодмінний атрибут сучасного житла) — це зовсім не означає, що вам пора купувати нову, більш досконалу модель цього дива техніки. Сон цей дає знати, що ваша душевна щедрість може зіграти з вами злий жарт. Ви людина емоційна, і стримувати пристрасті вам важко, проте не варто з такою готовністю всім і кожному демонструвати свої кращі душевні якості, адже на світі є багато людей недостойних, які не забудуть скористатися широтою вашої душі в корисливих цілях.

Якщо ви відкриваєте холодильник — в реальності вас чекає велике розчарування, вас зрадить близький друг, якому ви довіряли, як самому собі, і подібного результату подій навіть уявити не могли б. Але в житті можливо все, і нічому дивуватися не треба. Вам належить приготувати себе до цього удару долі і постаратися зробити так, щоб він не зломив ваш дух.

Езотеричний сонник
Холодильник — до можливих природних аномалій, провідним до неврожаю: посухи, повені, раннім заморозків (тим, що ближче до сезону).

Холодильник порожній, новий, купується — сон радить вам робити запаси.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі