Хомут. До чого сниться Хомут

У сні побачити хомут у коня на шиї — рутина зовсім змучила вас, у вашому житті не знаходиться місця свята, тому все частіше вас охоплює роздратування при вигляді абсолютно нормальних речей, які завжди приносили вам радість і спокій.

Якщо хомут був на вашій власній шиї — значить, вам потрібно терміново поміняти щось в сексі. Можливо, нова поза буде хорошим виходом із становища. І не бійтеся самі першим запропонувати це нововведення партнеру.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо кохана людина купив Вам хомут — значить, незабаром Ви отримаєте визнання в любові або пропозицію руки і серця.

Якщо Ви прийшли в гості, де в якості прикраси по стінах розвішані хомути — Вас змусять діяти всупереч Вашій волі. Можливо, Вам доведеться працювати з людиною, яка постійно буде чинити на Вас тиск.

Якщо Вам приснилося, що тепер на роботі Вам обов’язково потрібно буде носити хомут — значить, Ви налагодите свої сімейні відносини завдяки співробітникам по роботі.

Безуспішно намагатися змайструвати хомут — жінці цей сон рекомендує не вимагати від улюбленого неможливого, того, що може ущемити його самолюбство; чоловікові цей сон — говорить про те, що він переоцінив свої можливості або збирається взятися за неприємну справу.

Сонник закоханих
Бачити хомут на шиї коня — означає, що ви втомилися від повсякденності і життя не здається вам цікавою і привабливою. Ви відчуваєте роздратування, коли доводиться займатися рутинними справами, і довго так тривати не може. Вам необхідна розрядка.

Якщо приснився хомут на вашій шиї — значить, вам приївся звичайний секс і треба щось поміняти в звичних відносинах. Наприклад, зайнятися коханням в новій позі або в нестандартному місці.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі