Хоровод. До чого сниться Хоровод

У сні водити хоровод — в реальному житті вам доводиться досягати всього своєю працею, хоча іноді можна було скористатися підтримкою інших людей. Ви ніколи не будуєте грандіозних планів, а спокійно йдете до поставленої мети крок за кроком, що не перестрибуючи через сходинки і не даючи фору іншим. Але тепер вам потрібно змінити тактику, бо сон передвіщає ситуацію, в якій потрібно діяти, що називається, стрімголов, поставивши на карту все раніше досягнуте.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Хоровод уві сні — знак безцільного ходіння по колу.

Побачити в своєму сновидінні, як хтось водить хоровод, або самому ходити в хороводі — передвіщає вам труднощі в просуванні ваших справ. Сон підказує, що в якомусь своєму починанні ви ризикуєте топтатися на місці і не зможете знайти винних у своїх невдачах. Схоже, вам знадобиться прийняти вольове рішення, щоб розірвати це замкнене коло проблем.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам приснилося, що Ви спите, а навколо Вас водять хоровод незрозумілі істоти — це віщує сумбур у Ваших справах і думках, нездатність вирішити елементарні проблеми.

Якщо Ви стоїте всередині хороводу і не можете розглядати коханої людини, тому, що особи проносяться дуже швидко — значить, вам мають розлука зі старим партнером і пошук нового.

Якщо Ви йдете по вулиці і постійно зустрічаєте хороводи листя — це передвіщає Вам меланхолію, невеселе стан, важкі думки, бажання самотності.

Якщо Вам приснилося, що на святі Ваша дитина плаче і не хоче водити хоровод — значить, Ви ставитеся з недовірою до витівок, в які присвятив Вас Ваша дитина.

Еротичний сонник Данилової
Хоровод — веселі люди, що ведуть хоровод у сні, віщують дівчині щасливе заміжжя і дружну сім’ю, а юнакові — приємну, але не серйозну зв’язок з ровесницею.

Якщо вам сниться, що ви самі водите хоровод — вам випаде щастя в любові, про яку ви давно мрієте.

Якщо уві сні ви стоїте всередині хороводу і не можете розглядати коханої людини, тому що особи проносяться дуже швидко — значить, вам доведеться розлука зі старим партнером і пошук нового. У тому випадку, якщо в сні ви відмовляєтеся вступати в хоровод, значить, зараз вас приваблює самотність.

Езотеричний сонник
Хоровод бачити — до сумним подіям фатального характеру, розплату за непристойні вчинки.

Водити хоровод з іншими — до летального результату незначного, на перший погляд, хвороби. Можливо, під час епідемії.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі