Ховати. До чого сниться Ховати

Ховатися уві сні від кого-небудь або від чого-небудь — знак того, що наяву ви намагаєтеся втекти від якихось назрілих проблем. Сон підказує, що така позиція тільки ускладнює вам життя, і поки ви не вирішите свої проблеми, вас будуть переслідувати неприємності.

Бачити у своєму сновидінні, як інші намагаються заховати якісь предмети або ховаються самі — означає, що наяву ви можете зіткнутися з тим, чого ніяк не очікував.

Езотеричний сонник
Ховати щось — до додатку, збільшенню того, що ви вважаєте своїм багатством: добра, грошей, інтелектуального запасу.

Хтось ховає — вам в цьому допоможуть інші люди.

Сонник Міллера
Бачити у сні, що Ви повинні заховати якийсь предмет, передвіщає скрутні обставини.

Знайти уві сні заховані речі — означає, що Вас чекають задоволення і радість.

Для молодої жінки ховати у сні предмети — означає, що про неї з’явиться багато пліток, але врешті-решт її репутація аніскільки не постраждає.

Сонник О.Смурова
Якщо вам присниться, що ви ховаєтеся від когось або щось ховаєте, то ваша совість нечиста, вам є, що приховувати. Такий сон закликає вас до обережності.

Розкриття ваших секретів призведе до неприємностей і підмочить вашу репутацію. Взагалі, такий сон передвіщає труднощі або перешкоди. Знаходити заховане в сні передвіщає задоволення своїми успіхами в справах.

Езотеричний сонник
Ховали щось уві сні ви — значить, приросте ваше особисте багатство, тобто те, що ви для себе вважаєте своїм головним надбанням — гроші, знання, добрі справи та ін. Ховав хтось інший — значить, у ваших надбаннях буде заслуга і інших людей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі