Храм. До чого сниться Храм

Якщо Ви жертвуєте гроші на храм — це свідчить про Ваш добробут, прибутку, повернення грошей старими боржниками.

Якщо з Вашого вікна видно храм, який виробляє на Вас враження чогось казкового — значить, вам доведеться зіткнутися з обставинами, які здадуться Вам неправдоподібними, але на ділі принесуть радість і задоволення.

Якщо Ви вирушаєте на прогулянку і відвідуєте всі храми, які зустрічаються у Вас на шляху — значить, Вам необхідна підтримка, але Ви не можете її отримати від близьких людей; Ви шукаєте джерело морального задоволення і заспокоєння.

Якщо у Вас виникло непереборне бажання відвідати храм, але щось постійно заважає це зробити — значить, Ви задумали щось таке, що не може бути схвалене або зрозуміле вашими близькими, і Вас гризе сумнів.

Якщо Вам приснився хтось, хто відразу завоював вашу довіру, і він запросив Вас в храм — це передвіщає Вам знайомство з людиною, яка вплине на Ваш духовний світ, спілкування з яким спричинить зміну Вашої світовідчуття.

Сонник від А до Я
Бачити у сні храм або в храм на богослужіння — передвіщає благополуччя. Бути присутнім у храмі на всеношній — до сімейних негараздів. Співати в храмі на криласі — наяву придбаєте корисне знайомство.

Бачити священика біля вівтаря — невдача в комерції, каяття в помилках; на амвоні — потрапите в нудне суспільство; біля кіота — успіх благої справи; махає кадилом — радість і процвітання; благословляючого вас — проявіть добрі почуття; сповідує вас — чекайте біди.

Побачена у сні церква — передвіщає розчарування. Перебувати в церкві — прийміть участь у похоронах, настануть погані часи. Молитися в церкві — щастя у всіх справах.

Підходити до вівтаря і ставати на коліна — до цінної знахідки. Покидати церква — душевне полегшення.

Приснився мечеть — означає душевне очищення, самовдосконалення, неприйняття зла в будь-яких формах і проявах. Бачити в мечеті муллу — заклик до любові і добра.

Чути голос муедзина, скликає з високого мінарету на молитву всіх правовірних — означає світло в кінці тунелю, з якого до цього ви не бачили ніякого виходу.

Костел у сні — означає, що ваша піднесена натура, спрямована в гірські вершини, зіткнувшись з проявами ницості і зла, буде глибоко уражена і переживе тяжкі моральні муки і страждання. Бачити в костелі католицького священика — заспокоєння у праці та смиренні.

Сон, в якому вам привиділася синагога — говорить про численні терниях на шляху до світлої, піднесеної і благородної мети. Чути в синагозі рабина — передвіщає благополучний хід справ, миновавших стороною небезпека.

Бачити у сні протестантську кірху — наяву потрапите в суспільство освічених і висококультурних людей.

Сонник Деніз Лінн
Слово «храм» — означає поділ. У давнину храм був перехрестям або вододілом між небом і землею.

Вважалося, що земний храм — копія храму небесного. Якщо вам з’явиться цей знак, постарайтеся створити внутрішній храм або святилище в собі.

Еротичний сонник Данилової
Грецький храм, приснився жінці — передвіщає їй безкорисливу любов.

Якщо вам приснилося, що ви перебуваєте в храмі — цей сон може служити попередженням, вам доведеться випробувати заздрість з боку оточуючих.

Якщо чоловік уві сні бачить себе входять до храму — сон говорить про те, що незабаром він завоює прихильність жінки з вищого суспільства.

Якщо з вашого вікна видно храм — значить, вас чекає зустріч за обставин, які здадуться вам неправдоподібними, проте саме ця зустріч принесе вам виконання вашої мрії.

Езотеричний сонник
Стан храму — говорить про стан вашого духу.

Якщо в храмі відбувається священнодійство будь-якого роду — ви душевно зростаєте.

Якщо даєте якусь клятву в храмі — ви наяву виходите на рівень Служіння Закону Буття.

Будувати храм — трудитися на благо побудови духовного суспільства.

Прикрашати — за мішурою ви приховуєте злидні свого духу.

Руїни храму — ви не виконуєте свої кармічні завдання, життя проходить даремно.

Люди в храмі — шукайте своїх однодумців.

Настоятель храму — шукайте духовного Вчителя, можливо, він вже прийшов, але ви його не розгледіли.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі