Хрест. До чого сниться Хрест

Бачити у сні хрест — це попередження про наближення нещастя, в яке вас залучать оточуючі.

Поцілувати уві сні хрест — пророкує, що нещастя ви приймете з належною стійкістю.

Для молодої жінки бачити, що вона тримає в руках хрест — пророкує, що вона буде дотримуватися скромність і доброзичливість у поведінці, ніж завоює любов інших і викличе прихильність долі.

Якщо вам сниться чоловік з хрестом у руках — то знайте, що цей сон спонукає вас до благодійності, турботі про інших.

Сонник Ванги
Хрест — в сновидінні цей символ означає прохання, захист від зла, оновлення.

Сон, у якому ви побачили у себе на шиї хрест з ланцюжком — символізує покаяння, всепрощення і любов до ближнього.

Бачити у сні, як вас хрестив священик і надів на вас хрест — знак того, що в реальному житті ваш ангел-охоронець вбереже вас від нещасть.

У сні ви побачили золотий, сяючий хрест — наяву ви володієте таким необхідною якістю характеру, як вміння забувати і прощати образи.

Вам приснилося, що ви стоїте на цвинтар і перед вами могила, на якій ви бачите великий хрест — цей сон означає, що в реальності вам слід робити більше добрих справ, так як погані справи обов’язково будуть покарані вищими силами. Наяву ви зневірилися в справедливості цієї істини.

Сонник закоханих
Якщо дівчині сниться, що вона тримає в руках хрест — це означає, що від неї залежить щастя у коханні.

Якщо вона буде добра до оточуючих — неодмінно зустріне свою долю.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачений у сні хрест — є однозначним символом заборони і попередженням про можливу небезпеку.

Прямий хрест — знак абсолютної заборони, порушення якого може призвести до непоправних наслідків.

Косий андріївський хрест — означає, як правило, менш суворі заборони.

Бачити хрест на якомусь предметі — вірне вказівку на те, що вам не слід займатися тією чи іншою справою (докладніше див. За назвою предмета).

Якщо ви бачите хрест, написаний або намальований на руці (не важливо, на вашу або на чужий) — такий сон говорить про те, що якісь із ваших задумів можуть призвести до непоправних наслідків.

Натільний хрестик — застерігає вас від спокуси піддатися небезпечним почуттям і пристрастям.

Знайти уві сні натільний хрестик — добрий знак, що говорить про те, що ваше життя неодмінно налагодиться, якщо тільки ви самі не переступите небезпечну межу.

Сонник Нострадамуса
Хрест — символ порятунку, випробувань, надії.

Побачити в сні хрест — значить, вам чекають довгі і важкі випробування.

Побачити в сні церковне розп’яття — ваші непорядні вчинки послужать причиною ваших душевних страждань.

Якщо уві сні ви стискаєте в руці хрест — то ви обираєте не найлегший, але гідний життєвий шлях.

Сон, у якому ви побачили орла, який несе в своїх пазурах хрест — означає агресію могутньої імперії.

Бачити у сні хрест, окреслений колом — знак біди, під загрозою вся планета і людство.

Якщо уві сні ви наділи на шию хрест — приготуйтеся до того, що хтось із ближніх попросить у вас допомоги, наслідки якої будуть для вас несприятливі.

Побачити в сні палаючий хрест — попередження про небезпеку.

Хрест, схожий на якір — означає духовне відродження.

Сонник Хассе
Хрест залізний — надійна опіка; хрест при дорозі — радісна звістка; прикрашений квітами — щастя в домі; обгороджений — вийдеш зі скрутного становища; закритий — трапиться смерть в сім’ї; бачити на кому-небудь — печаль; стояти перед ним на колінах — каяття і печаль; хрестильниця — благословенне подружжя; хрестик — щастя.

Сонник від А до Я
Побачений у сні хрест — знак надійного захисту від загрожують вам нещасть, в які вас можуть втягнути недруги. Нести в руках хрест — означає, що у вас з’являться сприятливі умови для реалізації своїх можливостей і здібностей. Бачити хрест в руках іншої людини — передвіщає доброзичливе і прихильне ставлення до вас людей, від яких багато в чому залежать ваш успіх і щастя.

Молитися, стоячи на колінах перед хрестом — наяву розкаєтеся у власних помилках. Цілувати в сні хрест — означає, що нещастя, яке вас спіткає, не зламає ваш дух. Натільний хрестик — знак одужання для хворого, допомоги для потрапили в біду і взаємності у коханні.

Бачити у сні хрест у вигляді ордена, яким когось нагороджують — означає, що в реальному житті незабаром отримаєте радісну звістку здалеку.

Бачити хрест на куполі храму — віщує щастя в будинку. Могильний хрест, побачений у сні — говорить про те, що у важкій ситуації вам допоможуть знайти вихід з безнадійного становища вірні друзі.

Хоронитель себе або когось хресним знаменням — до сумної події. Бачити хресний хід — до смерті когось із близьких родичів. Приймати уві сні хрещення або хрестити дітей — наяву отримаєте цінну посилку чи бандероль з річчю, яку давно замовляли й чекали.

Сон, в якому ви бачите своїх хрещеників — нагадує про необхідність підтримувати старі зв’язки, бо вони ще можуть стати в нагоді в майбутньому.

Якщо уві сні вам є ваші хресні батько або мати — значить, отримаєте надбавку до зарплати або великий виграш у лотерею, що круто змінить все ваше подальше життя.

Сонник XXI століття
Хрест нести уві сні — до важкої праці, до небезпеки.

Хрест натільний бачити — до хорошим подіям; золотий — на радість; срібний — до надії; залізний — до необхідності проявити терпіння.

Знайти хрест — до перемоги; носити його як прикрасу — значить, ви будете здаватися краще, ніж є насправді.

Дерев’яний хрестик носити — до успіху; молитися перед хрестом чи розп’яттям — до подарунка або придбання необхідних в житті речей.

До хреста прикладатися — означає, що вам необхідно запастися терпінням, щоб вирішити свої проблеми.

Його квітами прикрашати — до спокою, задоволенню.

Видно, хрест, який стоїть біля дороги — до гарних известиям; бачити себе на ньому розп’ятим — до важких випробувань; кров’ю залитий хрест — до важливої ​​події.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі