Хробак. До чого сниться Хробак

Бачити у сні хробаків — означає, що ви будете засмучені низькими інтригами безчесних людей.

Якщо молода жінка бачить у сні, що вони повзають по ній — сон говорить про те, що її устремління і надії завжди будуть пов’язані з чимось матеріальним.

Якщо ж вона вбиває або скидає їх — і наяву вона зможе позбутися летаргічного занурення у світ матеріальних і майнових інтересів і буде прагнути жити в світі духовних і моральних цінностей.

Використовувати черв’яків у сні як приманку для рибного лову — передвіщає, що, завдяки своїй винахідливості, ви зумієте отримати вигоди з помилок своїх ворогів. Іноді сон про хробаків спонукає зайнятися своїм здоров’ям.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Черви уві сні — знак примітивності, ницості або навіть підлості. Зазвичай такі сни попереджають про можливі неприємності, джерелом яких будуть оточуючі вас люди.

Гнойові черви — передвістя неприємних проблем в справах. Можливо, ви дізнаєтеся про своїх партнерів або колег щось бридке.

Трупні або могильні черви — означають, що ваші недруги спробують використовувати ваші минулі невдачі і промахи, щоб поживитися за ваш рахунок.

Якщо жінка бачить черв’яка, що повзає по її тілу — це передвіщає їй коротку любовний зв’язок, проте такий сон попереджає, що нічого, крім неприємностей, їй це не принесе.

Сонник від А до Я
Черв’як в яблуці чи інших плодах — знак прикрих непорозумінь і взаємних докорів між подружжям.

Якщо приснилися кишать в нечистотах білі черви — це передрікає вам в найближчому майбутньому безстороння розмова і викриття в зраді.

Ловити уві сні рибу на черв’яків — знак міцного здоров’я та достатку в домі.

Черви як карткова масть — вам доведеться поступитися своїми принципами, бо лише таким чином вдасться домогтися бажаного.

Якщо черв’яки у вашому сні є козирною мастю — значить, вам забезпечений міцний успіх у діловій сфері.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні хробаків для жінки — значить велика кількість сексуально привабливих для неї залицяльників, між якими їй вкрай важко буде зробити вибір. Існує ще одна інтерпретація такого сну для жінки — на даний момент у її житті існує можливість зачати дитину.

Для чоловіка такий сон — означає, що він може не сумніватися у своїх сексуальних можливостях.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі