Худобу. До чого сниться Худоба

Бачити у сні красивий і вгодований худоба, мирно пасеться на зелених пасовищах — означає процвітання і щастя, яке ви розділите з приємним супутником життя.

Бачити у сні брудний, худий худобу — означає, що вам доведеться все життя тяжко працювати, так як ви направите свої сили не туди, куди слід було б, і роботу свою не будете любити. Після такого сну треба подумати про зміну своїх звичок.

Бачити панічно біжить худобу — означає, що вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб ваша кар’єра не звалилася.

Бачити стадо корів під час доїння — означає, що ви будете щасливим власником стану, на який претендували багато. Для молодої жінки цей сон — передвіщає, що її любов не постраждає від її вибору.

Бачити у сні, як доять корову з повним вим’ям — означає, що вас чекає величезна удача.

Якщо ви бачите теляти, що смокче молоко — ви на межі втрати коханого, бо зволікайте проявити свою взаємність, або втрати свого майна через нехтування справами.

Бачити у сні телят — знак того, що ви станете улюбленцем суспільства і завоюєте серце вірної людини. У комерційних справах цей сон — передвіщає прибуток від торгівлі, для закоханого — узи, якими він буде дорожити.

Якщо телята не надто гарні — не чекайте благополуччя і вам буде набагато важче отримати те, до чого ви прагнете, ніж ви припускали.

Довгорогий і чорний, брудний худобу — обіцяє вам ворогів.

Сонник закоханих
Якщо вам сняться красиві вгодовані тварини, які пасуться на луках — вас чекають любов і щастя з надійним супутником життя.

Якщо дівчині сниться, як доять корів — це означає, що вона зробить правильний вибір і вийде заміж за ту людину, яка їй призначений долею.

Однак якщо їй приснився теля, сосущий молоко — її любов на межі загибелі. Закоханим телята — віщують міцну прихильність і любов.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Худоба уві сні — символізує турботи, пов’язані з вашим благополуччям.

Різні види домашніх тварин — мають своє значення (докладніше див. У відповідних статтях). В цілому ж, чим відгодував і краще виглядає скотина, тим сприятливіші сон і тим більший успіх він вам обіцяє.

Мирно пасеться худоба — знак доброго течії справ.

Брудний, недоглянутий худобу — говорить про те, що ви зайняті нелюбом справою, і ваше негативне ставлення до своєї праці може призвести до того, що справи прийдуть у занепад.

Битливій худобу уві сні — підказує, що якісь конфлікти можуть негативно позначитися на вашому благополуччі.

Скаженіючий худобу — знак того, що ваші емоції і почуття загрожують вирватися з-під контролю, що загрожує для вас дуже великими невдачами, а може бути, навіть і розоренням. Сон закликає вас заспокоїтися і контролювати свої емоції.

Сонник для всієї родини
Якщо ви пасете ціле стадо — з дітьми у вас хороші стосунки, ви для них найкраща подруга.

Сон з середи на четвер — передвіщає неприємності на роботі, вас звинуватять в тому, що ви не робили, про що навіть не знаєте; з суботи на неділю — пора віддавати дитину (або онука) в дитячий сад, йому необхідне спілкування з однолітками; з неділі на понеділок — ваше бажання, про який ви нікому і ніколи не говорили, збудеться.

Сонник Хассе
Худоба на пасовищі — щастя; бачити худий — переживеш важкі часи; бачити жирний — гарне майбутнє; гнати худобу — отримати радість; велике стадо — благополуччя; стягують батогом — чекай несправедливості; рогата худоба — щастя і багатство.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите пасуться домашню худобу — означає, що отримаєте масу задоволень, провівши відпустку на лоні природи в сільській місцевості.

Стадо корів — передвіщає, що ви міцно утвердитесь в житті завдяки підтримці друзів.

Бачити доїння корів — у боротьбі знайдете право на значний стан.

Корова, що йде на вас з опущеними рогами — небезпека від підступної жінки.

Бачити розлюченого бика, що змітає все на своєму шляху — будете виставлені на посміховисько перед своїми недругами.

Стадо бекаючих баранів і овець, що піднімає хмару пилу на сільській вулиці — означає, що наяву отримаєте запрошення на культурний захід, з якого не винесете для себе нічого толкового. Їхати верхи на барані — знак порожніх мрій і нездійснених надій.

Різати уві сні худобу — ваш коханий буде чим далі, тим більше боятися вам перечити щоб уникнути сварки. Чути передсмертний рев худоби на бойні — передвіщає горе і траур по смерті близьких людей.

Англійська сонник
Бачити у сні мирно пасуться на лузі корів — добрий знак. Такий сон обіцяє багатство і благополуччя.

Якщо у сні Ви керуєте візком, запряженій биком або волом — значить ваша старанність і старанність у справах вище всяких похвал, і Ви будете винагороджені за свою завзятість великим станом. Про появу безжальних ворогів попереджає сон, у якому Ви бачите чорних і дліннорогіх тварин.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі