Художник. До чого сниться Художник

Якщо уві сні ви бачите себе художником, сон попереджає про те, що вам належить сумнівна і ризикована любовна інтрига, результати якої важко передбачити.

Якщо вам приснилася майстерня художника, значить, ви повірите пліткам про ваш кохану людину, і цей факт стане причиною вашого тимчасового розриву.

Якщо жінка бачить себе у сні позує художнику, її чекають залицяння світського лева, які закінчаться для неї розчаруванням.

Цей сон також передвіщає, що вона стане яблуком розбрату для декількох пристрасних шанувальників.

Чоловікові такий сон обіцяє страждання через байдужого ставлення з боку палко улюбленої жінки.

Сонник Ванги
У сні спостерігати за роботою художника — вам належить стати очевидцем унікальної події цього століття, яке не траплялося раніше і більше не повториться в майбутньому.

Якщо вам приснилося, що ви замовили писати з себе портрет і позіруете художнику, то це означає, що у вашому житті відбудуться зміни, пов’язані з новою людиною, яка буде мати якесь відношення до мистецтва.

Сонник Фрейда
Бачити у сні художника — скоро всі ваші тривоги і хвилювання закінчаться, і настане повний спокій.

Купувати у художника картини — у міру розвитку відносин з новим знайомим ви з’ясуєте, що це і є та людина, яку ви чекали все життя.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився художник — до дрібних неприємностей в сім’ї; розмовляти уві сні з художником — доведеться докласти максимум зусиль, щоб ваша мрія реалізувалася; бути самому в сні художником — до великих тривог за близьких людей.

Сонник О.Смурова
Сон про художника віщує пусте проведення часу, святкую життя і безглузді фантазії.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі