Хвалити. До чого сниться Хвалити

Якщо вам приснилося, що ви хвалили когось — значить, ви сприймаєте світ відкрито. З одного боку, це прекрасно, а з іншого — ваша відкритість може стати причиною спроб забрати у вас те, що по праву належить тільки вам.

Якщо вас самого хвалили уві сні — значить, в вас давно вже закоханий хтось, але ви не помічаєте того, як трепетно ​​він до вас ставиться.

Сонник Білого мага
Хвальба — річ приємна в усіх відношеннях, якщо, звичайно, вона заслужена.

Якщо вас хвалять уві сні — насправді ви жадаєте схвалення з боку керівництва, однак, незважаючи на всі ваші трудові подвиги, похвали ви так і не дочекаєтеся. Чому? Та тому, що ви самі намагаєтеся применшити свої досягнення з помилкової скромності. Будьте наполегливіше і не цурайтесь деякої самореклами. Згадайте побиту, але вірну фразу: «Сам себе не повалиш — ніхто не похвалить». Хвалити когось уві сні — скоро ця людина насправді викличе ваше захоплення своїм професіоналізмом; в такому випадку не скупіться на похвалу.

У сні ви хвалите когось із рідних чи близьких — наяву ця людина піднесе вам приємний сюрприз своєю поведінкою. Може статися, що ви (зрозуміло, у виховних цілях) не покажеться цій людині, наскільки ви зраділи і здивовані. Як би вам не хотілося приховати свою реакцію, не робіть цього, адже кожен вчинок заслуговує оцінки оточуючих, а тим більше якщо оцінка це позитивна.

Бути уві сні свідком, як хвалять когось — наяву вам доведеться надати допомогу колегам по роботі чи друзям, причому ваш внесок буде величезним. Але, на превеликий жаль, всі лаври дістануться не вам, а вашому підшефному. Вас це щиро засмутить, але постарайтеся поставитися до такого зигзагу долі філософськи. А людина, яка заслужила похвалу завдяки вашим титанічним зусиллям і не згадав про це, швидше за все не заслуговує того, щоб далі іменуватися вашим другом.

Сонник закоханих
Хвалити когось уві сні — означає, що ви відкриті і щирі. Однак пам’ятайте, що ці позитивні якості можуть зіграти з вами злий жарт, оскільки багато людей заздрять чужому щастю.

Якщо уві сні ви приймаєте похвалу від кого-небудь — це говорить про те, що до вас відчуває теплі почуття людина, про яку ви навіть не підозрюєте.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі