Хвалитися. До чого сниться Хвалитися

Почуте у сні хвастощі — означає, що ви будете щиро шкодувати про якийсь свій вчинок. Здійснюючи його на емоціях, ви не припускали, що воно завдасть занепокоєння вашим друзям.

Якщо уві сні ви самі хвалилися чимось перед суперником — в реальному житті ви можете обрати не надто чесні методи для того, щоб перемогти конкурента.

Сучасний cовмещенний сонник
Чути в сні хвастощі — означає, що Ви щиро пошкодуєте про свою зайвої гарячності, яка принесе шкоду Вашим друзям.

Хвалитися перед суперником — знак того, що в реальному житті Ви будете несправедливі і використовуєте безчесні методи для перемоги в конкурентній боротьбі.

Жіночий сонник
Хвалитися уві сні перед кимось — означає, що ви готові використовувати сумнівні способи для досягнення перемоги над суперником.

Чути хвастощі у сні — щиро шкодувати наяву про якомусь своєму імпульсивні вчинки, обернувшись проти ваших друзів.

Сонник Білого мага
Бачити у сні хвалька — стережіться, скоро доля зведе вас з людьми, які спробують пустити вам пил в очі.

Якщо уві сні ви не звернете уваги на хвалькуваті промови, — і наяву мішурний блиск на вас не справить ніякого враження. Але якщо ви будете з цікавістю слухати хвалькові і «купітесь» на його мові, то в реальному житті станете жертвою шахраїв.

Бачити, як ви самі хвалитеся — в реальності ви задумаєте якусь авантюру.

Якщо до ваших слів у сні прислухаються — ви здорово провернеться якесь хитре діло і залишитеся безкарним. Якщо ж вас відмовляться слухати, то всі ваші спроби будуть марною тратою часу.

Бачити, як хвалиться хтось із ваших рідних — вам доведеться переглянути свої відносини з ними. Цілком можливо, що найближчі люди вводять вас в оману і в ньому ви вже перебуваєте досить довгий час. Проте вся неприємні правда спливе назовні, чим ви будете приголомшені. У вас є шанс уникнути фатального удару, але для цього вам слід поговорити по душам з близькими, є ж у них, зрештою, совість, може, й зізнаються у своїй брехні.

Езотеричний сонник
Хвалитися уві сні — втратити наяву те, чим хвалишся. Хтось перед вами наяву ви свідомо викликаєте до себе заздрість. Бійтеся «пристріту», тобто емоційного удару з боку заздрісників. Ви добровільно стали «мішенню».

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі