Яблуня. До чого сниться Яблуня

Якщо вам сниться, що ви зриваєте з яблуні соковиті і стиглі плоди — завдяки вашому чарівності і талановитості вам вдасться зачарувати мудрого і заможної людини, який запропонує вам вийти за нього заміж.

Сон, в якому перед вами засохла яблуня — обіцяє вам неприємності і різні хвороби.

Сонник для всієї родини
Бачити яблуню зі стиглими, червоними яблуками — ваші надії неодмінно здійсняться, необхідно негайно приступати до дії, все буде добре.

Сонник Ванги
Якщо вам приснилася квітуча яблуня, значить, вас чекає радісна звістка або подія, яка воскресить ваші найкращі почуття, на душі буде світло і безтурботно.

Засохла яблуня уві сні є символом смерті, непоправної втрати, яка залишить глибокий слід на серце і буде часто нагадувати про себе в снах.

Сон, в якому ви рубайте яблуню з плодами, говорить про те, що ви розлучитеся з людиною, яка вам доріг і в якому ви потребуєте, але так розпорядиться доля і ніщо не змінить її.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилася яблуня здалеку — до приємних новин; якщо приснилася квітуча яблуня — ваше підприємство вдасться; якщо приснилася яблуня покрита плодами, зрілими, рум’яними — до здоров’я, хворому — до одужання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі