Ядро. До чого сниться Ядро

Бачити у сні гарматні ядра, що лежать поруч із знаряддям — ви недооцінюєте свої сексуальні можливості, вважаючи їх досить посередніми. У найближчому майбутньому у вас буде можливість розвіяти сумніви: людина, з якою ви будете мати зв’язок, проявить захоплення з приводу любовних утіх з вами.

Витягувати ядерця горіхів з шкаралупи — скоро ви будете наполягати на тому, щоб близька вам людина скоїла невластивий для нього вчинок.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні ядро, яке лежить близько гармати — ви дізнаєтеся, що та людина, про кого ви так довго мріяли, кого так пристрасно бажали, міг заподіяти вам страждання. Ви будете раді тому, що не опинилися достатньо наполегливі і не домоглися фізичної близькості.

Бачити летить ядро ​​- відчути полегшення від того, що вам вдалося перервати відносини зі своїм попереднім партнером, до того як виявилися дивацтва в його поведінці.

Езотеричний сонник
Ядро гарматне — колишні невдачі гнітять вас, треба вчитися забувати і дивитися в майбутнє, а не в минуле.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилося ядро ​​гарматне — до неприємних новин; якщо в сні ядро ​​гарматне падає на вас — небезпека; якщо в сні ядро ​​гарматне падає на когось — загибель вашого ворога.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі