Яйце. До чого сниться Яйце

Бачити у сні курячі яйця — вас чекає знайомство з представником чоловічої статі, який здивує вас об’ємом своєї чоловічої гідності.

Якщо побачив такий сон — чоловік, не варто боятися якихось гомосексуальних домагань: цілком можливо, що сюрприз, про який ми щойно розповіли, вас чекає в громадській лазні або, скажімо, витверезнику.

Якщо вам сняться розбиті яйця — значить, ви можете якимось необережним поглядом чи словом образити якогось і без того закомплексованого людини. Навіть якщо вам дуже хочеться висловити все «накипіле», краще промовчите.

Є у сні яйце — до близьких стосунків з кимось з ваших оточуючих, кого досі ви знали лише з формального боку, наприклад, як товариша по службі.

Фарбувати крашанки — вам необхідно по-новому поставитися до свого інтимного життя. Кожного разу ви лише повторюєте те, що було колись, не вносячи жодних змін, і відчуття «родзинки» залишає ваш секс. Не так вже й складно виправити становище — прикрасити обстановку, створити щось незвичайне. Увімкніть романтичну музику, опустіть фіранки, щоб ніхто і ніщо не могло відірвати вас один від одного, від вашого світу на двох; влаштуйте шлюбне ложе на підлозі, на балконі або, скажімо, в пінній ванні.

Яйце — є символом жіночих статевих органів. Найчастіше такі сни пов’язані з прагненням завести дитину.

Безліч яєць — символізує вашу мрію про великий і дружному сімействі (якщо тільки такий сон не викликаний почуттям сильного голоду).

Тухле яйце — символізує проблеми зі здоров’ям або ускладнення при вагітності.

Варене яйце — говорить про вашу легковажності в питаннях продовження роду.

Розбите яйце або яєчня — символізують ваші побоювання у питаннях про заклад дитину. Часто ці побоювання стосуються обмежень в питаннях сексу на період вагітності.

Сонник Ванги
Яйце уві сні — уособлює світ, планету, все живе, що оточує вас.

Протухнуло яйце у ​​сні — передвіщає загрозу життю на Землі через те, що винаходяться все більш досконалі види зброї, засоби знищення живого, від яких немає порятунку і які знаходяться в руках недостойних людей, здатних погубити все живе і знищити людську цивілізацію.

Якщо уві сні ви розбиваєте яйце — це означає, що планеті загрожує небезпека з космосу. Можливо, в дуже далекому майбутньому на Землю обрушиться метеорний град, який розколе планету на частини, і все живе загине.

Є яйце — такий сон говорить про те, що все живе існує, пожираючи живе, і так було, і так буде. Але людина повинна дякувати Богові за те, що він багато чого посилає йому в якості їжі, і не забувати, що він всім зобов’язаний Творцеві.

Варити яйце — такий сон говорить про те, що настане час, коли на Землі буде дуже жарко, і почнуть сохнути річки і моря, і стануть гинути рослини і тварини, а людина почне змінюватися, щоб вижити в нестерпному пеклі.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Яйця уві сні — зазвичай закликають вас до обережності.

Бачити у своєму сновидінні курячі яйця — знак того, що ваші справи будуть йти добре, якщо ви проявите належну турботу і не будете робити ризикованих кроків.

Хороший сон, в якому ви бачите, що курка знесла яйце — це сновидіння віщує вам прибуток.

Якщо ж яйце у ​​вашому сні зніс півень — такий сон обіцяє прибуток від перемоги в якомусь спірному справі.

Тухлі яйця — знак розчарування. Після такого сну вам не слід сліпо довіряти спокусливим пропозицій — вони можуть обернутися великими збитками.

Варені або смажені яйця — віщують деякі труднощі і суперечки у вашому домі.

Розбиті яйця — означають, що ваша нестриманість може завдати вам шкоди.

Знайти в сні яйця лісових птахів — знак несподіваної прибутку. Але якщо ці яйця плямисті, то вас будуть долати деякі сумніви.

Жіночий сонник
Яйце — найдавніший символ, який означає початок, витік, основу.

Сон, в якому фігурує яйце — означає, що у вашому житті почався період шукань і здобутків. Постарайтеся зробити так, щоб успіх не запаморочив вам голову, а матеріальне не зашкодило б духовному.

Сонник Нострадамуса
Яйце — символізує зародження нового життя, відродження.

Спостерігати уві сні за тим, як з яйця вилуплюється якесь істота — знак того, що незабаром ви станете свідком появи на землі живої істоти.

Молодий вагітній жінці такий сон — пророкує вдалі пологи.

Знайти уві сні велике незвичайне яйце — означає, що в майбутньому буде знайдено яйце великого незвичайного тварини. Можливо, це буде яйце давно вимерлих динозаврів.

Якщо вам приснилося, що ви розбили яйце — цей сон пророкує, що ви зробите злочин. Можливо, позбавите життя якесь жива істота.

Якщо ж яйце розіб’є будь-хто — в майбутньому ви станете мимовільним свідком жорстокого вбивства.

Сонник від А до Я
Сон з розбитим яйцем — передвіщає сумна подія, яка, однак, обернеться несподівано позитивною стороною.

Готувати яєчню — до візиту гостей.

Варені яйця — обіцяють малозначний успіх, що не виправдовує вкладених коштів і витрачених при цьому зусиль.

Бачити сон із пташиними яйцями в гнізді — пророкує несподівану знахідку або велику покупку.

Яйце з двома і більше жовтками — символ благополуччя, заможності та життєвого успіху.

Багато яєчної шкаралупи — до швидкого заміжжя або додатку у сімействі.

Англійська сонник
Приснилися яйця — означають швидкі успіхи в торгівлі і любові.

Якщо яєць багато — сон передвіщає щасливе подружжя, хороших дітей і благополуччя на довгі роки. Ви можете сміливо сподіватися на отримання кращого місця по службі, воно скоро буде Вашим.

Якщо яйця тухлі — сон передвіщає Вам підступність віроломних друзів або лицемірство невірних коханих.

Якщо у сні Ви із задоволенням їсте яйця — значить вас чекають насолоду і чималі радості попереду.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні кошик з яйцями — ви прийшли до висновку, що ваша сексуальна життя занадто безладна. Підсвідомо ви прагнете до створення сім’ї, замислюєтеся про продовження роду.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі