Як визначити хворобу за знаком

Кожному знаку зодіаку відповідають певні органи і системи людського організму. Ця інформація вказує на схильність до різних захворювань.

Коли Місяць проходить через той чи інший знак, то посилюється патологічний стан відповідних органів і систем. Якщо у людини є зріє патологія, то Місяць запускає хід цієї хвороби. Якщо він навіть не скаржиться на здоров’я, то Місяць погіршує самопочуття. Це вимагає профілактичних заходів.

Органи і системи людського організму певного знака перебувають у найбільш позитивному стані, коли Місяць у своєму транзиті перебуває в опозиції до цього знаку (т. Е. В протилежній стороні зодіакального кола). Це означає, що лікування того чи іншого органу потрібно починати в той день, коли Місяць входить в протилежний хвороби знак Зодіаку. Для цього достатньо знати, якими органами управляє знак, а також його опозиції. Їх шість: Овен — Терези, Близнюки — Стрілець, Лев — Водолій, Телець — Скорпіон, Рак — Козеріг, Діва — Риби.

Період обертання Місяця на орбіті — близько 28 днів. З давніх часів відомо, що захворювання не може тривати більше цього періоду, під час якого хвороба повинна закінчитися тим чи іншим чином. При гострих недугах пік завжди настає на сьомий, чотирнадцятий і двадцять перший день. Ці дні називаються днями кризи. Деякі хвороби підходять до критичної точки всього через сім днів, інші — через дев’ять, чотирнадцятеро, що вісімнадцять і т. Д. На час місячного періоду (28 днів) припадає не менше восьми критичних дат, точне настання яких може трохи змінюватися в залежності від того, швидке або повільне у Місяця рух: перша криза приблизно на 4-й день, другий криза — на 7-й, третій криза — на 10-й, четвертий криза — на 14-й, п’ятий криза — на 18-й, шостий криза — на 21-й, сьомий криза — на 24-й, восьмий криза — на 28-й.

Древні астрологи говорили: «Небезпечно вторгатися в частину тіла, керовану знаком, через який проходить Місяць». Якщо слідувати цьому правилу, можна виділити основні принципи лікування та профілактики. Так, ніякі операції на голові, очах, а також видалення зубів не можна проводити при Місяці в Овні. Хірургія на горлі, кровопускання, видалення мигдалин і т. П. Не показані при Місяці в Тельці. Операції на кінцівках не рекомендується вживати при Місяці в Стрільці і близнюках. При Місяці в Раку не слід оперувати шлунок, а при Місяці в Леві — спину. Операції на черевній порожнині не проводяться, якщо Місяць у Дeве, і на нирках, якщо вона в Терезах. Не варто вживати операції, пов’язані з гемороєм, апендицитом, сечостатевої системою, коли Місяць у Скорпіоні. Варикозні вени, очі, щиколотки не можна піддавати хірургічного впливу при Місяці у Водолії. Кровопускання і прийом проносних повинні проводитися, коли Місяць знаходиться у водних знаках, особливо в Раку і Рибах. Період проходження Місяця через знак Скорпіона не слід використовувати для лікування, так як цей знак управляє системою виділення. Ліки будь-якого роду можна приймати, коли Місяць знаходиться в Рибах і Раку, завдяки вологим абсорбуючим якостям цих знаків.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі