Якір. До чого сниться Якір

Бачити у сні якір — сприятливо для моряків, якщо море при цьому спокійне. Для інших цей сон — передвіщає розставання з друзями, зміну місця проживання і подорож за кордон. Закохані — скоро посваряться, якщо хто-небудь з них побачить у сні якір.

Сонник Фрейда
Якщо жінці сниться піднятий якір — значить, вас дуже хоче «спробувати» якийсь чоловік, на якого ви, загалом-то, і не подумали б. А між тим, чоловік цей далеко не так непоказний в ліжку, яким він здається зовні.

Чоловікові, який побачив подібний сон — потрібно уважніше ставитися до свого зовнішнього вигляду, особливо якщо ви звикли не носити нижньої білизни.

Опускається якір корабля — знак того, що вас чекає швидке і досить пристрасне розвиток відносин з вашим новим знайомим.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якір у сні — передвіщає зупинку в справах.

Бачити у своєму сновидінні, як корабель кидає якір при спокійній хвилі — означає, що вам слід зробити перерву і перевести дух.

Якір, кинутий при сильній хвилі — є попередженням. Можливо, якісь події викличуть у вас безліч хвилювань і переживань, і якщо ви не удержите свої почуття, вони можуть пошкодити вашим справам. Можливо, вам краще буде на якийсь час зовсім відкласти свої справи.

Обірвався якір — попереджає про те, що ви стоїте на порозі нервового зриву і ризикуєте зазнати катастрофи. Вам слід контролювати свої емоції і як-небудь позбутися негативного напруги.

Сонник від А до Я
Бачити якір на носі корабля — пророкує розлуку з близькими і довгі поневіряння.

Опущений в воду якір — передвістя добрих змін у долі.

Зірвався з ланцюга і затонулий якір — до горя і сліз.

Лежачий на суші якір — говорить про те, що незабаром встанете перед проблемою сплати за рахунками і повернення прострочених боргів.

Сидіти на величезному корабельному якорі — значить, найближчим часом належить понаднормова робота, причому добре й високооплачувана.

Розрізаний якір — до марної витрати часу і грошей.

Жіночий сонник
Побачити якір у сні при спокійному морі — сприятлива прикмета для моряків. Для інших такий сон — передвіщає розставання з друзями, зміну місця проживання або подорож за кордон.

Для закоханих поява якоря у сні — передвіщає швидку сварку.

Англійська сонник
Побачити в сні якір, опущений в воду — поганий знак, що передвіщає крах багатьох надій.

Якщо ж якір опущений в воду тільки наполовину, а інша його частина знаходиться над поверхнею води — значить, можливо, скоро Вам доведеться відправитися в дорогу.

Молодій жінці напівспущених якір — обіцяє чоловіка-моряка, а вагітної — сина, який стане моряком.

Якщо якір у сні масивний і важкий — це добрий знак стабільності Вашого положення і марності будь-яких спроб, затівають Вашими недругами, його похитнути.

Еротичний сонник Данилової
Кидати якір у сні — ви бажаєте, щоб ваші взаємини з коханою людиною не обмежувалися інтимними зустрічами, мрієте про духовну близькість.

Якщо уві сні ваше судно не може рухатися, бо якорі не піднятий — ви відчуваєте, що прив’язалися до свого сексуального партнера більше, ніж вам того хотілося.

Езотеричний сонник
Якір — до спокійного існування. На дні ваше життя зайвому спокоєм буде схожа на повільне вмирання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі