Ялинка. До чого сниться Ялинка

Ялинка, різдвяне дерево — сон про різдвяну ялинку обіцяє швидкі, дуже радісні для вас події.

Якщо ви дивитеся, як з ялинки знімають прикраси — це обіцяє вам прикрості, які прийдуть на зміну веселощів.

Сонник Фрейда
Якщо вам приснилася ялина — це свідчить про те, що в реальному житті ви намагаєтеся переконати всіх і себе в тому числі, що абсолютно не приймаєте сексуальних відносин без серцевої прихильності. Ви романтик, і це заважає вам бездумно віддаватися сексу, щоб отримати задоволення.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Пухнасті, зелені ялинки, особливо з гарними шишками — зазвичай віщують, що ваші справи незабаром можуть змінитися на краще.

Якщо ж у сні ви забрели в темний і похмурий ялиновий ліс — це ознака того, що якимось вашим життєвим планам не судилося збутися. Бути може, ви просто заплуталися в житті і випадково вийшли не на ту дорогу.

Сонник для всієї родини
Прикрашати ялинку на свято — радість від приємного подарунку, веселощі, присутність на святі, застілля з рясним узливанням.

Побачити вбрані дерево падаючим, упускати його, розбивати іграшки, що прикрашають його — до серйозних проблем в сім’ї і до розчарування в близькій людині, що може навіть призвести до розриву відносин з ним.

Купівля ялинки на Новий рік — символізує ваше прагнення поліпшити відносини з близькими людьми, що неодмінно приведе до успіху.

Виносити з дому ялинку уві сні — до печалі. По неділях цей сон символізує втрати, так само як і сон про те, що ви зрубують ялина.

У сні, як і в житті, ялинка — асоціюється з веселощами і радістю, особливо якщо вона вбрана.

Сонник Хассе
Ялинку бачити — сімейне щастя; запалювати свічки — доставити радість іншим; прибирати ялинку — щасливе сімейне життя.

Сонник від А до Я
Бачити у сні зелену ялина в лісі — наяву отримати задоволення від можливості з’їсти те, що вам найбільше хочеться, і в необмежених кількостях.

Ялиновий лапник — передвіщає важкі душевні переживання з приводу втрати близьких людей.

Купувати новорічну ялинку — до зміцнення сімейного щастя і радості від спілкування з дітьми. Ставити її і прикрашати — передвіщає наступ дуже важливих для вас і радісних подій.

Запалювати на ялинці свічки — наяву доставити радість улюбленим людям. Знімати з неї прикраси та іграшки — передвіщає сум, яка прийде на зміну радості. Прибирати ялинку — до щасливого подружнього життя і повної сімейної ідилії.

Жіночий сонник
Новорічна ялинка — передвіщає домашній затишок, прекрасні відносини між подружжям, розумність і доброзвичайність дітей.

Взагалі сон з новорічною або різдвяною ялинкою — може передвіщати швидкі, дуже радісні для вас події.

Якщо ж ви бачите, як з ялинки знімають прикраси — веселощі може незабаром змінитися гіркотою.

Італійський сонник
Ялинка — образ, пов’язаний зі святом, початком нового життя, подарунками, радістю. Однак це не зовсім так.

Образ ялинки, особливо без їстівних подарунків — символ дволикості, фальші, обману.

Новорічна ялинка і свято навколо неї — зовсім необов’язково пов’язаний з особистим внеском людини, це відображення бажання, щоб життя сама по собі змінилася і стала для нього більш приємною як «за помахом чарівної палички».

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі