Яма. До чого сниться Яма

Викопувати яму — зараз не найвдаліший час чинити так, як ви задумали, тому що ви перебуваєте на увазі, а ваш вчинок може трохи підмочити вашу репутацію.

Якщо уві сні ви упустили в яму щось цінне — цей сон символічно повідомляє вам, що за негідні дії ви будете розплачуватися власним спокоєм і благополуччям.

Бачити у сні яму з сидять в ній звірами — вам доведеться мати справу з дуже розважливими і жорсткими за характером людьми, доведеться докласти чималих зусиль, щоб порозумітися з ними.

Спускатися в глибоку яму по мотузці — ви втручаєтеся в справу, яка не принесе вам нічого хорошого, найрозумніше в даний момент — зупинитися і нічого не робити.

Якщо вам приснилося, що ви не можете вибратися з глибокої ями — це означає, що хтось із вашого оточення спробує зіпсувати вам життя, і це йому вдасться, вам потрібно боротися за своє становище, тому що ви можете виправити ситуацію, якщо проявите активність .

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити на своєму шляху яму або впасти в неї — знак того, що і наяву вам слід побоюватися якогось підступу. Можливо, доля приготувала вам неприємний сюрприз або ж замість долі це зробив хтось із вашого оточення.

Сонник від А до Я
Копати у сні яму — чекайте неприємностей на роботі.

Перебувати на дні великої і глибокої ями — передвіщає прикрий зрив у, здавалося б, чітко і безперебійно налагодженій системі.

Виявити в ямі золото і коштовності — знамення успіху і процвітання.

Сон, де вас зіштовхнули в бездонну яму і ви летите туди в непроглядній пітьмі — це передвістя трагічної події з близькими і добре знайомими людьми.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви опускаетесь в яму — значить, Ваші справи неважливі і Вас чекає нужда. Для закоханої жінки цей сон означає, що в серці її коханого проникло відчуження.

Падати в сні в яму — прогноз того, що Вам загрожує нещастя, втрати: можливо, Ваша улюблена виявиться не заслуговує довіри людиною або Вас ранить підступність старого друга. Фермеру цей сон передвіщає поганий урожай, дощову погоду, хвороби худоби. Після такого сну купцеві, торговцю слід очікувати важких втрат, моряку загрожують жахливі шторми. Однак він повернеться додому живий і неушкоджений.

Еротичний сонник Данилової
Впасти в яму уві сні — знак випадкової сексуального зв’язку.

Якщо чоловікові сниться, що він копає яму — сон говорить про те, що у своїх сексуальних фантазіях він опановує незайманою.

Жінка копає яму уві сні — її турбують власні сексуальні фантазії про те, як вона схиляє до фізичної близькості свою подругу.

Езотеричний сонник
Копати під щось — ви занадто заглиблюєтесь в якісь проблеми, можливо, займаєтеся самокопанням.

Бачити — ви ставите питаннями, які не в силах вирішити. Відкладіть їх на потім, до кращих часів.

Падати в яму — ви взялися не за свою справу вам загрожує крах, тим більш відчутний, чим страшніше падіння, особливо якщо ви прокинулися від цього сну.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі