Яр. До чого сниться Яр

Яр — якийсь таємний недруг будує вам підступи і чекає, що ви ось-ось оступитеся. Будьте уважнішими і обережнішими. При прийнятті будь-якого, навіть, здавалося б, незначного рішення, керуйтеся правилом: «Сім разів відміряй …»

Якщо ви бачили дно яру — ім’я недоброзичливця стане вам відомо. Але це не означає, що вам необхідно йому помститися. Ні, вам дається шанс з’ясувати, чому ця людина бажає вам зла, і по можливості викорінити причину.

У тому випадку, якщо дно яру приховано мороком — недоброзичливцю вдасться зберегти інкогніто. Що ж, готуйтеся до нових неприємностей від таємного недруга, які не забаряться послідувати.

Бачити людей в яру — від вас нічого не залежить.

Великий звір в яру — у вас є шанс проявити ініціативу.

Дитячий сонник
Яр — несподівана зміна твоїх планів або випадок, який змусить тебе взагалі відмовитися від їх здійснення.

Якщо яр розгалужується на кілька «рукавів» — значить, тобі належить вибір між кількома варіантами вирішення якоїсь проблеми.

Сучасний cовмещенний сонник
Бачити у сні яр, провалля або впасти в глибокий яр — застереження про те, що через вашого легковажності у вас можуть виникнути проблеми, впоратися з якими без сторонньої допомоги буде вкрай важко.

Якщо ви побачили в яру кого-небудь — поспішайте на допомогу вашим друзям, хтось потрапив у важку ситуацію і потребує вашої підтримки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі