Єдиноріг. До чого сниться Єдиноріг

Єдиноріг — уособлення чистоти, щастя і благоденства.

Якщо уві сні повз вас проходить єдиноріг — значить, незабаром вас чекає удача, вам буде легко, як ніколи, всі будуть називати це везінням але насправді ваше благополуччя буде заслуженим, ви самі зрозумієте, чому воно буде викликано, за що даровано .

Годувати єдинорога з рук — наяву ви відчуєте блаженство, яке рідко відчувають люди. Ви отримаєте рідкісний і дорогий подарунок долі, після якого вам не можна залишатися невдячним.

Сон, в якому ви бачите, як вбивають єдинорога або він помирає — пророкує нещастя і страждання з вини злих людей, що живуть заради наживи, ви будете знати це і переживати, але виправити такий стан вам буде не під силу. Винні будуть покарані, а спокій відновиться.

Якщо вам вдається погладити єдинорога — такий сон говорить, що ви незаслужено користуєтеся благами, які маєте. Вам слід дякувати за них не тільки долю, але й оточуючих людей. Поки ви не визнаєте це душею і не усвідомлюєте розумом, ви не відчуєте справжнього щастя.

Гнатися уві сні за єдинорогом або намагатися його зловити — наяву ви докладаєте багато сил, щоб домогтися поставленої мети. Але можливо, ваша мета не варто зусиль, які ви витрачаєте. Подумайте над цим, щоб не отримати в кінцевому підсумку лише розчарування.

Сонник для всієї родини
Єдиноріг — сон передвіщає вам просування по службовій драбині.

Чорний або червоний єдиноріг — ви можете серйозно захворіти.

Якщо ви вступаєте з ним в боротьбу і перемагаєте — хвороба буде легкою і ви швидко повернете здоров’я.

Якщо ж єдиноріг тікає або намагається вас убити — проблеми зі здоров’ям будуть серйозними.

Білий єдиноріг, якого ви осідлали або скачете верхи на ньому — сприятливий сон, віщує позбавлення від застарілої хвороби і проблем.

Жіночий сонник
Єдиноріг — символ чистоти, щастя і благоденства.

Якщо уві сні повз вас проходить єдиноріг — незабаром вас чекає дивовижна удача, вам буде легко, як ніколи.

Годувати єдинорога з рук — означає наяву випробувати рідкісне блаженство, отримати дивовижний подарунок долі.

Якщо вам вдається погладити цього звіра — такий сон говорить, що ви незаслужено користуєтеся благами, які маєте. Вам слід дякувати за них не тільки долю, але й оточуючих людей, інакше ви ніколи не будете щасливі.

Гнатися уві сні за єдинорогом або намагатися його зловити — наяву ви докладаєте багато сил, щоб домогтися поставленої мети. Але можливо, ваша мета не варто зусиль, які ви витрачаєте. Подумайте над цим, щоб не отримати в кінцевому підсумку лише розчарування.

Сон, в якому ви бачите, як вбивають єдинорога або він помирає — пророкує нещастя і страждання з вини злих людей, що живуть заради наживи. Ви будете дуже переживати через це, але виправити самі нічого не зможете. Будьте впевнені: ваш спокій скоро відновиться, а винні будуть неодмінно покарані.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі