Єгер. До чого сниться Єгер

Побачити в сні єгеря — цей сон обіцяє вам приємні враження від спілкування з близькою людиною, якого ви давно не бачили і який займається цікавою справою.

Якщо вам приснилося, що ви єгер — це означає, що ви прагнете до міцним відносинам та фінансової стійкості.

Жінці такий сон — пророкує, що вона буде оточена турботою і увагою благородного чоловіка.

Несподівано зустрітися в лісі з єгерем — знак того, що ви будете почувати опіку і обмеженість у своїх діях через постійного контролю над вами вищого особи.

Вчитися уві сні у єгеря мисливського мистецтва — свідчення того, що найближчим часом ваші старання змінити себе не залишаться непоміченими, а тому вас чекають зміни в кращу сторону.

Східний жіночий сонник
Зустрітися з єгерем — до отримання звістки від родичів. Приснилося, що ти спостерігаєш за тим, як єгер готується до майбутнього полювання? Ти зможеш багато чого досягти в житті.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився єгер — швидше за все, це говорить про те, що в сексі в даний момент вас найбільше приваблює роль спостерігача. Або ж у вас з’явиться бажання взяти участь у груповому сексі. Ймовірно, така можливість незабаром виникне, хоча вам необхідно буде докласти для цього деякі зусилля. Але результат вас не розчарує в тому випадку, якщо ви відчуєте себе абсолютно розкуто.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі