Єпископ. До чого сниться Єпископ

Бачити у сні єпископа — означає для викладачів і письменників страждання і великі душевні муки, викликані заплутаними справами. Для торговця — безглузді покупки, на яких він втратить масу грошей.

Для того, хто бачить уві сні єпископа — долею буде тяжка праця поряд з хворобами.

Якщо ж у сні ви удостоюється похвали гаряче улюбленого єпископа — тоді вас чекає удача у всіх ваших починаннях, особливо в діловому житті і в любові.

Сонник для всієї родини
Єпископ — ваші справи заплутаються, і ви відчуєте досконалу безпорадність і неможливість боротися. Ймовірно, вам належить безглузда витрата грошей на вчинені безглуздості. Так, якщо ви забажаєте купити нерухомість або автомобіль, вас одурять як немовля. Відкладіть до кращих часів серйозні витрати грошей.

Якщо ви бачите єпископом себе — вам доведеться ретельно потрудитися, що в підсумку призведе до хвороби.

Якщо ж у сні єпископ хвалить вас — наяву вас чекає визнання шанованих людей, удача в справах і особистому житті.

Сонник від А до Я
Бачити у сні єпископа — передвіщає душевну сум’яття, викликану плутаниною в справах, і копітку роботу по наведенню в них порядку. Остерігайтеся також робити непотрібні, по суті, покупки, на які можете витратити масу грошей, необхідних вам для інших цілей.

Удостоїтися уві сні похвали єпископа — означає, що наяву вас чекає удача у всіх справах, особливо в любовних.

Жіночий сонник
Взагалі того, хто бачить уві сні єпископа — чекає непроста життя і хвороби.

Якщо ж у сні ваші дії схвалив вельми шановний вами єпископ — вас чекає удача у всіх починаннях, особливо в діловому житті і любові.

Сон з єпископом у сні особливо нещасливий для викладачів і письменників — він віщує страждання і душевні муки, викликані заплутаністю справ.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі