Євнух. До чого сниться Євнух

Побачити в сні кастрата-євнуха або самому їм стати — знак того, що найближчим часом вам не вдасться задовольнити будь-яку пристрасть або ви не зумієте здійснити задумане справу.

Зазвичай сон з євнухом закликає до поміркованості — не слід надмірно потурати своїм пристрастям і бажанням, але разом з тим не слід і надмірно придушувати їх, заганяючи проблему вглиб. І те й інше зазвичай спотворює живі почуття, що призводить до сумних наслідків.

Сонник закоханих
Якщо чоловік бачить себе у сні євнухом — це говорить про те, що він мріє бути лідером у стосунках, однак це рідко вдається. Він всіма способами намагається утвердитися в очах партнерки, але незмінно терпить фіаско. Йому явно чогось не вистачає — досвіду, впевненості в собі або культури.

Сонник Мартина Задеки
Євнуха бачити — нове нехороше знайомство; купувати що у нього — напасти; говорити з ним — обман від друга або родича.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам у сні приснився євнух — це вірна ознака того, що дуже скоро ви усвідомлюєте, що ваше інтимне життя вас більше не задовольняє. Ви прагнете до чогось нового, незвичайного, екзотичного. Але не варто робити необдумані вчинки і вступати в інтимний зв’язок з малознайомими людьми. У той же час приснився євнух може символізувати те, що хтось намагається захистити вас від небезпеки, можливо, від венеричного захворювання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі