Юла. До чого сниться Юла

Заводити дзигу — ви познайомитеся з людиною, яка викличе у вас дуже сильну симпатію і бажання. Однак, опинившись з цим «сексапілен» в ліжку, ви будете розчаровані його темпераментом — він буде настільки слабше вашого, що вам доведеться витратити не одну годину, щоб «розігріти» цю крижину.

Якщо уві сні ви бачите дитини, що грає дзигою — значить, вам просто не вистачає ласки і ніжності; ви шукаєте теплого ставлення у своїх близьких, але вони занадто зайняті собою, щоб звернути увагу на вашу «недолюбленность».

Сонник Ванги
Бачити у сні недіючу дзигу — знак застою, апатії, пригніченості, які пройдуть не скоро.

Якщо уві сні дзига крутиться — це означає, що найближчим часом події у вашому житті будуть розвиватися так швидко, що ви не будете встигати обмірковувати відбувається. Такий ритм введе вас в сум’яття і розгубленість, але потім прийде розуміння і заспокоєння.

Запускати дзигу уві сні — наяву ви відчуєте потребу щось змінити у своєму житті, і це повинно бути духовне вдосконалення, духовна робота.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Юла уві сні — символізує марну напруженість ваших нервів. Сон підказує, що ви витрачаєте непомірно багато сил на цілковиту нісенітницю, а тому й на успіх вам розраховувати не варто.

Якщо ви не бажаєте випробувати безліч розчарувань — постарайтеся не заводитися через дрібниці, а спокійно і цілеспрямовано робити свої справи.

Сонник від А до Я
Заводити уві сні дитячу дзигу — говорить про те, що наяву доведеться зайнятися численними домашніми справами в силу нереалізованого уїк-енду.

Якщо заведена дзига надзвичайно довго крутиться і ніяк не перестає — це знак необов’язковості з боку ваших боржників.

Зламана дзига — передвіщає розчарування в любовних стосунках аж до їх повного розриву.

Жіночий сонник
Недіюча дзига уві сні — знак застою, апатії, пригніченості, які пройдуть не скоро.

Якщо ви бачите крутяться дзигу — це означає, що в найближчому майбутньому події у вашому житті стануть розвиватися так швидко, що ви не будете встигати обмірковувати відбувається. Такий ритм введе вас в сум’яття і розгубленість, але потім прийде розуміння і заспокоєння.

Запускати дзигу уві сні — наяву ви відчуєте потребу щось змінити у своєму житті, і це повинно бути духовне вдосконалення, духовна робота.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні дзигу для чоловіка — він ніяк не може віддати перевагу жодній зі своїх сексуальних партнерок. І хоча він завжди хотів володіти кількома жінками одночасно, дана ситуація його дуже турбує. Незважаючи на всю різноманітність еротичних вражень, пов’язаних з володінням кількома жінками, він відчуває, що його бажання не задоволені повністю.

Жінка бачить уві сні дзигу — їй здається, що, незважаючи на всі її старання внести якісь зміни в своє сексуальне життя, у неї нічого не виходить. Вона не відчуває насолоди від інтимної близькості зі своїм партнером. Їй би хотілося, щоб він був більш активний.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі