Юнак. До чого сниться Юнак

Бачити у сні вродливого юнака — до оновлення робочого місця, отримання премії. Причому все може статися абсолютно несподівано, і вам раптово підвищать оклад або нададуть можливість змінити посаду, зайнявши більш високу. Не відмовляйтеся ні від якого пропозиції, можливо, це той шанс, який не можна упускати. Хоча існує одне «але»: для втілення цієї казки в реальність вам доведеться трохи пожертвувати … власним тілом. Якщо для вас це не проблема, то успіх забезпечений. Ну а якщо вам складно змішувати відносини службові та особисті, то вишукайте інші можливості привернути увагу начальства.

Розмовляти, цілуватися або обніматися з юнаків — ви захочете зміни як у відносинах, так і в професійній діяльності. У кращому випадку ви попросите відпустку на роботі і виїдете до родичів в інше місто, а в гіршому — запитаєте розлучення і напишете заяву про звільнення з роботи. Вам не варто приймати поспішних рішень, ви напевно потім про це дуже сильно пошкодуєте. Обмежтеся дрібними змінами (зміною зачіски для жінок і різноманітністю дозвілля — для чоловіків) і побачите, що ви стали по-новому сприймати життя.

Для чоловіка юнак — символізує його сексуального суперника і тривоги пов’язані з цією обставиною.

Для жінки юнак — символізує приємні мрії сексуального характеру, різні сексуальні фантазії.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви намагаєтеся наздогнати тікає від вас юнака — обіцяє вам виникнення першого серйозного почуття. І саме цим викликана особлива вразливість вашої душі, недосвідченої і чистою.

Сонник від А до Я
Приснився юнак-красень — може передвіщати приємна подорож та відпочинок в компанії веселих чоловіків.

Блідий, виснажений, хворобливого вигляду юнак — означає незадоволену пристрасть і даремні очікування змін на краще.

Мати уві сні справу із закоханим у вас по вуха юнаків, до якого ви, однак, не живите ні найменшої симпатії — говорить про вашу холодності у стосунках з близькими, що може обернутися для вас явно небажаними наслідками в самому найближчому майбутньому.

Цілуватися уві сні з юнаків — означає, що в реальності вас підстерігає небезпека бути викритої у позашлюбних зв’язках з причини власної необачності.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться вродливий юнак — це говорить про те, що вас чекає удача в особистому житті.

Цілуватися з юнаків — означає, що вас чекають зміни. Можливо, ви захочете змінити місце роботи або навчання. Це може бути пов’язано з тим, що на колишньому місці у вас, ймовірно, мав місце службовий роман.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі