Юрист. До чого сниться Юрист

Отримувати уві сні консультацію у юриста — незабаром вам доведеться піти на прийом до спеціаліста у зв’язку з тим, що з’явиться проблема, що має пряме відношення до інтимного життя. Бути може, якщо ви не будете панікувати, то консультація не буде потрібно?

Бути уві сні юристом — ваш друг чи подруга попросять у вас ради щодо того, як можна ближче зійтися з якимсь цікавлять їх людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Юрист уві сні — завжди віщує плутанину, суперечки і скандали. Після такого сну вам слід бути обережніше в спілкуванні з оточуючими і не надто довіряти порадам з боку.

Сонник закоханих
Бачити себе на прийомі у юриста — означає, що проблеми в особистому житті змусять вас звернутися до лікаря.

Самому бути юристом — означає, що ви будете давати поради подрузі або другу, як завоювати прихильність людини, до якого вона чи він відчувають симпатію.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився юрист — сон попереджає про те, що ваш роман на стороні стане надбанням громадськості.

Звертатися у сні за допомогою до юриста — в реальності ви мрієте розірвати відносини зі своїм партнером (ший), але боїтеся рішучих дій. Через це інтимні зустрічі приносять вам все менше і менше задоволення.

Якщо жінка бачить уві сні юриста — вона готова розірвати відносини зі своїм нинішнім партнером, щоб завести роман з людиною, що володіє владою.

Езотеричний сонник
Звертатися до юристів — вам не вистачає знання своїх прав, використання їх полегшить ваше життя.

Ви юрист — вам доведеться відстоювати свої права, можливо, в суді.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі