Юродивий. До чого сниться Юродивий

Побачити в сні юродивого — ви станете свідком і, можливо, учасником поганого вчинку вашого друга, за який потім вам буде дуже соромно.

Якщо вам приснилося, що ви відчуваєте велику жалість до юродивого — це означає, що найближчим часом вам буде потрібно проявити твердість і розважливість у вирішенні виниклих проблем. Ділова людина, що побачив такий сон, може бути впевнений у своїй перемозі над конкурентами.

Якщо вам приснилося, що ви юродивий — це означає, що вас чекає сильне душевне потрясіння, від якого ви не скоро оговтався. Жінці такий сон — передвіщає велику біль, який їй доставить кохана людина.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні юродивого — в реальності вас чекає божевільний і пристрасний роман.

Якщо уві сні юродивий звертається до вас з проханням — в реальному житті ви готові піти на сексуальні експерименти, раніше вас лякали, щоб не втратити свого партнера.

Якщо уві сні юродивий шле вам прокляття — ви усвідомлюєте, що розрив з нинішнім партнером необхідний, він принесе вам обом заспокоєння.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився юродивий — тримайте в порядку те, що маєте; говорити уві сні з юродивим — натрапите на перепони у виконанні ваших мрій; бути уві сні юродивим — у вас буде вірна і спокійна робота; почути уві сні пророцтво юродивого з боку — ви впевнені у своїй правоті; для вас — до прекрасного майбутнього.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі