Юрта. До чого сниться Юрта

Бачити у сні юрту — вас чекає поїздка в місто, де ви ще не були раніше. Швидше за все, саме місто нічим не запам’ятається, однак під час поїздки вам належить познайомитися з дуже привабливим чоловіком, і знайомство це переросте в щось набагато більше, ніж випадковий зв’язок.

Сидіти в юрті — ви занадто «затиснуті» у своєму ставленні до сексу і всього, що з ним пов’язано. Можливо, причиною є занадто суворе виховання. Однак тепер не ваші батьки, а ви самі — господар становища. Перегляньте свої погляди на секс, і тоді вам стане набагато простіше жити.

Еротичний сонник Данилової
Для чоловіка бачити в сні юрту — означає потребу у зміні партнерки.

Самому збирати юрту — ви готові піти на деякі поступки заради своєї партнерки, оскільки жадаєте володіти тільки їй одній.

Юрта порвалася — ви не бачите причин зберігати ваші стосунки з партнеркою і не вважаєте, що у вашому сексуальному житті можливі будь-які зміни на краще, поки ви залишаєтеся з нею.

Якщо юрта приснилася жінці — це говорить про те, що їй хотілося б більш частих інтимних зустрічей, однак щоб не втратити кохану людину, вона готова піти йому на поступки.

Лежати однієї в порожній юрті — ви зміните своєму партнерові, якщо вам випаде такий випадок.

Розводити вогонь у юрті — в реальності ви запропонуйте своєму партнеру нову сексуальну гру.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі