Юшка. До чого сниться Юшка

Варити уві сні юшку — перефразовуючи всім відому пісеньку, ми хочемо вам порадити: чи не ліпіть собі любов з того, що є, а краще потерпіть ще трохи, поки це почуття не прийде до вас у всій своїй красі і не буде природно.

Є юшку уві сні — ви зустрінетеся з людиною, з якою вас колись пов’язували дуже близькі і теплі стосунки, але потім ви з якоїсь причини розлучилися. Побачений сон говорить про те, що зустріч вам обом буде дуже приємна, і відносини, незважаючи ні на що, відновляться.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вас запросили на юшку, а пригощають курячим супом — вам потрібно задуматися про правильність своїх намірів, можливо, варто порадитися з тим, кому довіряєте.

Якщо Ви готуєте юшку на скелі — це віщує особливі випробування, зміна умов життя в гіршу сторону.

Якщо Ви варите юшку, а в каструлі плаває жива риба — значить, Ви ображаєте того, хто не може обійтися без Вас і цінує Вас більше, ніж інші.

Насолоджуватися уві сні смаком юшки — до міцного здоров’я і життєрадісності.

Сонник Ванги
У сні ви варили юшку і пересолили її — цей сон передвіщає вам гірке розчарування в любові, сімейні негаразди і сварки.

Сон, в якому вас пригощають юшкою, свідчить про те, що наяву ви тішите себе марними надіями на те, що хтось займеться пристроєм вашому житті або справ, а ви залишитеся осторонь. Без вашої участі навряд чи це можливо.

Вам приснилося, що ви варите велику каструлю юшки. Вода закипає, і ви кидаєте туди очищену рибу, але риба починає плавати в цій киплячій воді, як ніби це проста річкова вода, — в реальності цей сон передвіщає вам хвороба, позбавлення та самотність. Доля вирішила випробувати вашу віру і силу вашого духу, тому від того, як ви перенесете ці випробування, залежить ваше духовне спасіння і майбутнє ваших нащадків.

Езотеричний сонник
Варити юшку — сон до накопичення майна, яке буде зайвим і згодом виявиться растащенние.

Є юшку — такий сон пророкує, що ваша благодійність принесе вам прибуток або ви отримаєте доходи з вкладених грошей.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі