Ювелір. До чого сниться Ювелір

Якщо уві сні ви бачите ювеліра — значить, вас чекає заняття любов’ю в якомусь незвичному місці, може бути, в шикарному номері готелю або в котеджі за містом.

Замовляти яке-небудь прикраса у ювеліра або вибирати щось в ювелірному магазині — між вами і вашою «другою половиною» намітилися деякі розбіжності, і якщо ви не хочете, щоб вони переросли у сварку або розрив, то скористайтеся радою, що містяться у сні — піднесіть партнера (партнерки) в подарунок щось оригінальне.

Бути уві сні ювеліром — від того, як ви сприймете пропозицію свого партнера зайнятися сексом трохи нетрадиційним способом, залежить розвиток ваших подальших відносин. Можливо, пропозиція здасться вам шокуючим, і тоді вірогідний розрив і взаємне розчарування. Ну а якщо ви проявите здорова цікавість, то пізнаєте такі глибини сексуальних відчуттів, про існування яких навіть не підозрювали.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні ювеліра або самому бути ювелірним майстром — знак того, що наяву вам належить зіткнутися з дуже складною справою, що вимагає граничної точності та акуратності.

Сонник від А до Я
Мати уві сні справу з ювеліром — передвіщає, що незабаром нинішнє положення перестане вас задовольняти, що спонукає відкрити свою справу.

Ювелірні прикраси уві сні — до придбань, носити їх — до отримання грошей, втратити — небезпека травм і хвороби.

Бачити себе в сні в ювелірному магазині покупающей розкішні золоті речі — означає, що в реальному житті зіткнетеся з недоброзичливістю колишнього друга.

Пограбування ювелірного магазину — таке сновидіння попереджає про зустріч з нещирим і лукавим людиною, бажаючим досадити вам всім, що тільки в його силах і влади.

Езотеричний сонник
Бачити ювеліра — вам треба тричі подумати, перш ніж приступити до справи або щось зробити.

Самому бути — ваші справи увінчаються успіхом, якщо ви будете гранично зібрані і уважні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі