Заблукати. До чого сниться Заблукати

Якщо вам приснилося, що ви заблукали — незабаром ви візьмете участь у вельми незвичайному пригоді, про який будете довго згадувати згодом.

Заблукати в полі, в лісі — удача в бізнесі.

Сонник від А до Я
Заблукати або бути кинутою в лісі, відчуваючи сильний холод і голод — до неприємної поїздці, якої проте ніяк не вдасться уникнути.

Сон, в якому ви бачите себе заблукав в безкрайньому полі — обіцяє вам наяву благополуччя і процвітання. Якщо ви заблукали в дрімучому лісі — то вас чекають невдачі по службі і сімейні розбіжності. Якщо ви при цьому змерзли і відчуваєте голод — вас чекає неприємна поїздка. Аукає, заблукавши в незнайомому лісі — до отримання довгоочікуваних новин.

Збитися у сні з дороги в заметіль або пургу і блукати в ночі в пошуках шляху або якого-небудь житла — знак того, що ви зробите помилку в рішенні ділового питання і понесете в результаті цього фінансові збитки.

Сонник XXI століття
Заблукати у сні в полі — до благополуччя і успіху.

Заблукати в лісі — до неприємностей.

Заблукати на невідомій місцевості — означає, що незабаром вам належить цікава подорож.

Якщо уві сні ви заблукали і довго не можете знайти вихід — такий сон може бути символом ваших серйозних помилок і прорахунків.

Сонник Білого мага
Якщо вам приснилося, що ви заблукали в лісі — значить, в житті ви відчуваєте цілковиту невизначеність і відчуваєте страх перед майбутнім. У цьому винне ваше оточення, яке невпинно твердить вам, що треба працювати, працювати і працювати, щоб в майбутньому у вас все було добре. Але ви і так працюєте, вам не на що скаржитися. Просто навколо вас зібралися здебільшого панікери і песимісти, які діють на вашу волю. Що робити? Просто, коли вони в черговий раз почнуть вчити вас життя, заткніть вуха.

Якщо вам снилося, що ви заблукали в місті — значить, урбаністичний світ пригнічує вас і паралізує вашу свободу. Ви — волелюбна особистість, тому місто з його курними вулицями і завантаженістю руху здатний викликати у вас нудьгу і назавжди вбити бажання виходити з дому, щоб не бути втягнутим нескінченним людським потоком. Можливо, вам потрібно адаптуватися до динамічної міського життя, а це відбувається досить швидко.

Ви заблукали в лабіринті — в реальному житті перед вами скоро постане вкрай складне завдання, для вирішення якої вам потрібно мобілізувати всі сили і час. Зате після її рішення ви будете почувати себе справді тріумфатором.

Ви заблукали у великому незнайомому будинку — скоро ви познайомитеся з людиною, особа якого викличе у вас сумніви. Він своєю несподіваною появою, своєю зовнішністю і досить нез’ясованим родом діяльності задасть вам загадку, вирішувати яку ви будете весь наступний тиждень. Втім, при повторній зустрічі він зможе розвіяти сумніви, що з’явилися у вас з приводу його намірів.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі