Зачіска. До чого сниться Зачіска

Робити собі у сні зачіску — передвіщає, що ви в реальності вдало провернеться не зовсім законну грошову операцію і все залишиться шито-крито.

Робити зачіску в перукарні — сон, від якого може захворіти голова або на ній виявиться шишка або якась рана.

Красива, майстерно зроблена зачіска, від якої всі приходять в невимовний захват — такий сон передвіщає глибоке задоволення і радість, яку вам доставлять близькі люди. Страшна, недбало і наспіх зроблена зачіска — означає, що наяву вам доведеться відмовитися від деяких можливостей, селищах матеріальні вигоди, через те, що вважаєте своїм священним обов’язком весь час бути при родині.

Езотеричний сонник
Побачити красиву або якусь незвичайну зачіску — це означає, що прояви вашої неординарною натури привернуть до себе нових прихильників або прихильниць.

Побачити старомодну — до повернення вашої старої любові.

Некрасиву, з погано розчесаним волоссям — таке сновидіння пророкує, що за вами буде вельми активно доглядати людина, від якої ви найменше хотіли всіх цих проявів пристрасті.

Робили собі зачіску, але у вас нічого не вийшло або вийшло зовсім не те, що б вас прикрасило, — сон говорить про те, що справи підуть не так, як ви розраховували.

Сонник Міллера
Зачісуватися уві сні — таке сновидіння пророкує, що незабаром захворіє ваш друг. Ще одне значення — втрата власності та припинення старих дружніх відносин.

Французький сонник
Зачісуватися уві сні — наяву будете жити в достатку, доброму здоров’ї, в справах у вас буде повний порядок.

Сонник Хассе
Робили уві сні зачіску — значить, у вас почнеться нове життя. У сім’ї відбудуться події, які можна назвати справжнім переворотом.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі