Загроза. До чого сниться Загроза

У сні загрожувати комусь — ви заздрите чужому щастю, причому це почуття вам самому не дає спокою, тому що ви розумієте, що сидіти і заздрити марно. Проте доля поки відмахується від вас своєю владною рукою, знаходячи більш потребують її участю. Що ж, залишається лише почекати трохи, але потім будьте впевнені — щастя обрушиться на вас, як грім серед ясного неба.

Якщо уві сні хтось погрожував вам — значить, ви легковажні і не помічаєте небезпеки, яка стоїть біля самого вашого порога. Пора подумати про те, як захистити своє життя від непрошеного вторгнення.

Загроза зброєю — символізує статевий акт.

Якщо погрожуєте ви — прагнете до сексуального контакту.

Якщо загрожують вам — можете стати об’єктом сексуальних домагань.

Загрози словами або жестами — символізують ваше прагнення до сексу з елементами мазохізму або садизму в залежності від того, хто загрожує: ви чи вам.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чути в сні, як вам хтось загрожує — є попередженням. Швидше за все, наяву ви зробили або ризикуєте зробити якісь помилки, які можуть серйозно ускладнити ваше життя. У той же час, не поспішайте розуміти слова загрози буквально, оскільки в них може полягати не пряма інформація, а подібний натяк.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі