Загс. До чого сниться Загс

Приходити в загс з документами, у справах — означає, що Ви ще не скоро зумієте вирішити свої проблеми.

Бути в загсі як супроводжуюча або гостя — означає, що на даному етапі Вам не варто сподіватися на зміни у власному житті.

Бачити дуже красивий загс — застерігає Вас від бажання зробити ремонт, він може виявитися дуже затяжним.

Приїхати рано на реєстрацію шлюбу в загс — рекомендує Вам частіше прислухатися до порад батьків або досвідчених людей, в іншому випадку Ви потрапите в нехорошу ситуацію.

Приїхати в загс на реєстрацію на самоті — означає, що Ваша друга половина знаходиться на межі нервового зриву через недовіру і ревнощів з Вашого боку.

Сонник від А до Я
Якщо вам наснився загс — стало бути, незабаром чи то у вашій родині, чи то у ваших родичів або найближчих знайомих відбудуться деякі зміни в сімейному стані.

Сонник Білого мага
Бачити загс з боку — вас чекають зміни.

Заходити в загс — можливо, що ваш шлюб не за горами. І якщо ви поки не зробили пропозицію руки і серця або, навпаки, вам його ніхто не зробив, значить, це відбудеться буквально днями.

Реєструвати що-небудь в загсі — сон означає, що вам скоро доведеться займатися справами, що потребують ходіння по різних інстанціях та спілкування з бюрократичною братією. У тому, що для вас це стане втомливим і нервовим справою, є і ваша вина. Ви занадто довго тягнули з переоформленням документів, і, коли вийшов час і назріла термінова необхідність в них, ви нарешті схаменулися.

Бачити себе працівником загсу — у вашому житті все впорядковано, поточні справи знаходяться в строгому порядку, немає ніяких заборгованостей, похибок, помилок. Але чи не здається вам, що іноді ваше життя нагадує розграфлений журнал, в якому без єдиної помарки каліграфічним почерком розписана вся ваша життя по хвилинах і годинах?

Сонник закоханих
Такий сон — передвісник швидкого заміжжя (одруження). Скоро небудь вам запропонують руку і серце, або це зробите ви.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі