Заїкатися. До чого сниться Заїкатися

Якщо ви заїкаєтеся — можете не хвилюватися і не робити нічого нового, все йде як по маслу.

Чути, як заїкаються інші — знак того, що недружні люди будуть знаходити задоволення в тому, щоб докучати Вам.

Якщо Ваша дитина почала заїкатися — це є попередженням про ускладнення стосунків у сім’ї, про необхідність налагоджувати спільну мову з дітьми, про те, що треба розібратися в їхніх проблемах, можливо, вони щось приховують.

Заїкатися від переляку — до несподіваного звістки, яке багато перемінить у Ваших справах.

Якщо в розмові з коханою людиною Ви заїкаєтеся від хвилювання — у Вашому оточенні є людина, яка Вам потрібен, але Ви недооцінюєте себе і не можете зрозуміти його намірів.

Сонник від А до Я
Розмовляти в сні з заикающимся людиною — означає, що ви занадто строго підходите до чужих недоліків, часом не помічаючи своїх, набагато більш серйозних.

Заїкатися уві сні від страху перед чимось жахливим і незбагненним — значить, в реальному житті вашому благополуччю загрожують і ви не в силах цьому протистояти.

Якщо уві сні заїкається ваша дитина і ви звернулися з ним до логопеда — такий сон сприятливий, якщо фахівець по дефектах мови позбавив дитину від заїкання; якщо він безсилий усунути недолік — сон передвіщає неприємності.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви заїкаєтеся — це знак того, що незабаром вам належить зробити серйозний вибір або вчинити неординарний вчинок.

Сонник Білого мага
Якщо вам приснилося, що ви заїкалися — значить, у житті вас чекає якась перешкода в здійсненні ваших планів. Вам краще почекати і не наполягати на швидкому втіленні ідеї, так як можливість провалу і невдачі в цей період дуже велика.

Слухати у сні заїку — означає, що в реальному житті ви намагаєтеся про щось домовитися з людиною, а він не бажає цього і тому ви відчуваєте труднощі в спілкуванні.

Бачити у сні, що заїкається хтось із близьких — ви не здатні на співчуття, а почуття жалості взагалі не приймаєте, так як вважаєте, що воно принижує людину.

Сонник закоханих
Якщо ви бачите подібний сон — це говорить про те, що ви не говорите про свої почуття партнера. Тому він вважає вас холодним і бездушним людиною, хоча насправді це далеко не так.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі