Закордон. До чого сниться Закордон

Закордон — бачити в сні, що ви виїхали за кордон або збираєтеся поїхати, передвіщає, що незабаром ви разом з компанією зробите приємну поїздку. Можливо, потреба змінити клімат і побачити нові місця спонукає вас на деякий час розлучитися зі своєю країною.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви їдете за кордон — означає, що ви зробите романтичну поїздку з коханою людиною. Цілком імовірно, що ви випробуєте потреба в спілкуванні з новими людьми і це спонукає вас виїхати в іншу країну.

Сонник від А до Я
Опинитися в сні за кордоном — до того, що скоро вам належить встати перед рішучим вибором і ви вчините так, як самі вважаєте за необхідне всупереч бурхливим протестам родичів, яким залишиться лише змиритися з вашим рішенням покинути їх на тривалий термін.

Виїхати уві сні за кордон разом з усіма домочадцями та друзями — передвіщає незабаром веселу вилазку на лоно природи, де ви прекрасно відпочинете і розвієтеся від справ і домашніх турбот. Подорожувати уві сні за кордоном по відомим історичним місцям — передвіщає нові знання в галузі літератури і мистецтва.

Бачити у сні Америку — ваш альтруїзм надасть вам погану послугу, подумайте краще про себе. Якщо вам сниться сон, в якому ви бачите себе в Африці — вам стане жарко при думці, що ваша таємниця може стати надбанням гласності.

Опинитися в сні у Ватикані — передвістя несподіваною милості від оточуючих і нові знайомства, які принесуть вам безперечну користь. Опинитися в Італії — наяву отримати запрошення на велике культурний захід.

Париж у сні — знак порожніх мрій і нездійснених надій.

Англійська сонник
Якщо у Вашому сновидінні Ви опиняєтеся в далекій чужій стороні — значить, Вам слід очікувати якихось життєвих змін; можливо, це буде зміна місця проживання чи побутові негаразди.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам приснилося, що ви подорожуєте по інших країнах — значить, вас чекає несподіване, неймовірне сексуальне пригода. Ви зустрінете оригінального, загадкового і неймовірно чарівної людини, який допоможе вам втілити самі таємні бажання і фантазії в життя. Ви відчуєте нові, незвичні сексуальні відчуття, відчуєте себе учнем, що відкриває для себе новий світ.

Рейтинг статті:
(2 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі