Зал. До чого сниться Зал

Бачити у сні якийсь зал — передвіщає клопітка справа, яка не принесе очікуваного прибутку, але дозволить перевірити свої здібності в ролі організатора виробництва.

Якщо зал величезний — це до радісної, довгоочікуваної зустрічі.

Танцювальний зал — передвіщає веселу і розгульне життя; знаходитися в ньому з коханою людиною — значить наяву у ваших стосунках все буде прекрасно.

Бачити в сні себе, що знаходиться в лекційному залі в якості слухача — наяву отримати безглузде завдання, яке ви не виконаєте і, як з’ясується, правильно зробите; бачити себе в ролі лектора в переповненому залі — отримати премію на роботі.

Бачити себе в залі очікування на якомусь вокзалі або станції — до любовних переживань і тузі, які самі по собі зникнуть в метушні справ.

Судовий зал — до неприємного інциденту з владою і порядку в суд.

Маленький і тісний зал, в якому не проштовхнутися через великого скупчення людей — говорить про вашу скромності і невимогливість, проте коли нагадайте про свої права, вам тут же підуть назустріч.

Бачити себе в торговому залі продовольчого магазину — передвісник забезпечене, повне комфорту життя.

Сонник від А до Я
Бачити у сні якийсь зал — може передвіщати клопітка справа, яка не принесе очікуваного прибутку, але дозволить випробувати свої здібності як організатора виробництва.

Якщо зал величезний — це до радості від довгоочікуваної зустрічі.

Танцювальний зал — передвіщає веселу і розгульне життя, перебувати в ньому зі своїм обранцем — наяву у ваших стосунках все буде прекрасно.

Бачити в сні себе знаходиться в лекційному залі в якості слухача — наяву отримати дурне завдання, яке ви не виконаєте і, як з’ясується, правильно зробите; бачити себе в ролі лектора при набитому залі — вас відрізнять і преміюють на роботі.

Бачити себе в залі очікування на якомусь вокзалі або станції — до любовних шуканням і тузі, які самі по собі розтануть у метушні справ. Судовий зал — до неприємного інциденту з владою і порядку до слідчого.

Маленький і тісний зал, в якому не проштовхнутися через великого скупчення людей — говорить про ваше скромності і невимогливість, однак варто вам тільки нагадати про свої права, як вам тут же будуть готові піти назустріч.

Бачити себе в торговому залі продовольчого магазину — передвістя забезпечене, повне комфорту життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі