Залізо. До чого сниться Залізо

Бачити у сні залізо — суворий знак біди.

Бачити сон, в якому ви відчуваєте на собі тягар заліза і намагаєтеся звільнитися з-під нього — передвіщає вам душевну розгубленість і матеріальні втрати.

Вдарити залізом — означає, що ви проявите егоїзм і грубість по відношенню до тих, хто залежить від вас.

Побачити в сні, що ви обробляєте залізо — означає, що ви користуєтеся негідними засобами, щоб розбагатіти.

Продавати залізо в сні — означає, що вас чекає сумнівний успіх, а ваші друзі виявляться брехунами.

Побачити в сні іржаве залізо — до бідності і розчарування.

Бачити у сні розпечене залізо — обіцяє вам невдачу, викликану зловживанням своєї енергії.

Сонник закоханих
Приснилося залізо — не віщує нічого доброго.

Якщо вам сниться, що ви вдаряє залізом — це означає, що ваш егоїзм і себелюбство принесуть горе коханій людині. Можливо, ви зрадите його заради своєї вигоди.

Продавати залізо в сні — означає, що ваш коханий виявиться брехуном. Іржаве залізо віщує розчарування в коханні.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Залізо уві сні — найчастіше означає біди і нещастя, які загрожують обрушитися на вашу голову.

Відчути в сні холодну тяжкість заліза в своїх руках або на своєму тілі — знак того, що причиною ваших лих може стати ваша власна холодність або жорстокість.

Іржа на залізі — попереджає, що суворі відносини з оточуючими не допоможуть вам досягти успіху і тільки сповільнять просування ваших справ.

Розпечене залізо — передвістя того, що ви можете постраждати від свого запалу.

У той же час, якщо залізний предмет приємно дивує вас своїм теплом — такий сон говорить про якийсь надійному справі, яку хтось збирається вам запропонувати.

Коваль, що плекає залізо — такий сон зазвичай віщує удачу в справах, особливо якщо ви не будете зволікати.

Сонник Нострадамуса
Залізо — символ війни, протистояння, ворожнечі, сильної влади.

Бачити людини, голова якого закута в залізо — символ того, що в країні почнуться збройні зіткнення дрібних угруповань, що рвуться до влади.

Бачити дітей з різним залізним зброєю в руках — передвістя рабства, завоювання країни чужинцями.

Намагатися розчавити комаха, у якого залізний панцир — означає, що підла людина, що володіє впливом, зуміє здійснити свої наміри, тому що з кожним днем ​​все сильніше зміцнює свої позиції.

Стати свідком моменту, коли король розкрив таємницю своєї невразливості: у нього залізне серце — це символ того, що в квітні різко зміниться політика влади, вона стане більш лояльною і принесе полегшення тим, хто відчував потребу і відчував себе на межі загибелі.

Бачити, що залізо цінується дорожче, ніж золото — цей сон означає, що перемир’я, укладене в серпні, буде попрано в квітні і треба буде готувати зброю, тому що тільки повна готовність до війни кожного із супротивників може зупинити протистояння.

Сонник Деніз Лінн
Чи звички у вашому житті, які вам потрібно перекувати — чи не пора звернутися до своєї залізної волі? Чи області у вашому житті, з якими важко впоратися і тому за них потрібно взятися «залізною рукою»?

Сонник XXI століття
Бачити у сні залізо в шматках — до прибутку, розпечене — до пристрасної любові, кувати його — до сварки і розбрату, плавити — до любові, залізні речі — до побачення.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився шматок заліза або який-небудь предмет, зроблений з нього — ваш партнер в даний момент повністю задовольняє вас в сексуальному плані. Тому ви замислюєтеся про те, щоб стабілізувати і зміцнити ваші відносини.

Якщо вам приснилася якась складна конструкція з заліза — це говорить про вашому прагненні до сталості. На даний момент ви і в сексі віддаєте перевагу якимсь консервативним позиціях, тому прагнення партнера до чогось нового вас, швидше за все, відштовхне.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі