Заметіль. До чого сниться Заметіль

Якщо вам сниться хуртовина — це попередження про те, що у вас накопичилося дуже багато питань, які чекають свого рішення.

Якщо ж вам сниться, що ви йдете крізь заметіль — це вказує на те, що здійсненню ваших планів заважають недоброзичливці і заздрісники.

Якщо вам сниться, що навколо заметіль, а вітер підштовхує вас в спину — це означає визнання ваших заслуг громадськістю.

Якщо ж у сні ви бачите, як навколо закручується сніг — вам належить приємна зустріч з людьми, яких ви давно не бачили.

Якщо ви відчуваєте під час сну дотик снігу — ваші бажання в дуже незабаром зможуть здійснитися.

Якщо ж ви бачите, що у сні вас несе заметіль — вас очікує любовну пригоду, яке доставить багато радості.

Якщо ви бачите, що падаєте в замет — ваш любовний роман матиме для вас дуже велике значення і вплине на ваше життя.

Якщо ж у сні ви бачите заметіль і йдете проти вітру — це попередження про те, що ваші зусилля налагодити відносини зустрічають протидію.

Коли заметіль сниться з неділі на понеділок — це вказує на якісь зміни в житті.

Якщо ж вам сниться з вівторка на середу, що вас несе заметіль — значить, зміни у вашому житті неминучі, але ви повинні бути уважнішими, інакше вас чекає багато несподіваних неприємностей.

Якщо бачите в сні з четверга на п’ятницю, що йдете під час хуртовини проти вітру — це означає, що у вашому житті багато перешкод, але ви їх намагаєтеся подолати.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні в далекій дорозі вас несподівано застала сильна заметіль — значить, в реальному житті вам будуть протистояти сильні супротивники, які будь-якими шляхами намагатимуться зруйнувати ваші плани. Заблукати в заметіль вночі в безкрайньому полі — говорить про небезпеку потрапити під чужий вплив, повністю втративши самостійності. Якщо заметіль раптом стихає і небо прояснюється — це віщує добрі зміни.

Сонник XXI століття
Їхати куди-небудь у сні під час страшної хуртовини — до екстреного нагальному дорученням, в заметіль потрапити — значить, вас чекає життєва буря, яка скоро пройде.

У хуртовини заблукати — знак того, що сум’яття почуттів веде вас до розпачу, спостерігати у вікно заметіль з теплої кімнати — життєва буря пройде повз вас.

Еротичний сонник Данилової
Заблукати у сні під час хуртовини — означає прояснення відносин з коханою людиною.

Жінці, що побачила такий сон — може надійти пропозиція руки і серця, якого вона чекає вже досить довго.

Якщо вам сниться, що ви спостерігаєте за хуртовиною у вікно — це говорить про те, що пора покінчити зі своєю нерішучістю і зробити натяк коханій людині, що ви бажаєте вступити з ним у близькі стосунки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі