Занепокоєння. До чого сниться Занепокоєння

Занепокоєння — хороший знак, що передвіщає успіх і відновлення духовних сил після загрозливого стану.

Але якщо сплячий турбується про якомусь дуже важливій справі — такий сон означає несприятливі прогнози для нього як на службі, так і у відносинах з іншими.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви відчуваєте занепокоєння і стурбованість чомусь — добрий знак, передвістя успіху і відновлення духовних сил після загрозливого стану.

Однак якщо занепокоєння пов’язане з навколишнім вас безладом, суєтою, яка охопила і вас, через що ви в паніці хапаєтеся за все підряд і тут же все кидаєте, не в змозі збагнути, що слід зробити в першу чергу — такий стан неспокою і сумбуру прямим чином відіб’ється і у вашій реальному житті через побоювання, що таємниця, якої володієте тільки ви, може стати надбанням багатьох.

Однак якщо вас турбує якесь конкретне і надзвичайно важливу справу — це може означати несприятливі зміни як на роботі, так і взагалі у відносинах з усіма, хто так чи інакше спілкується з вами.

Жіночий сонник
Занепокоєння у сні — знак близького успіху і відновлення сил після душевного потрясіння.

Якщо ж у сні ви турбуєтеся про якомусь дуже важливому для вас справі — це скоріше несприятливий прогноз як для вашої діяльності, так і для відносин з близькими людьми.

Англійська сонник
Сон, в якому Ви відчуваєте тривогу і занепокоєння — слід тлумачити навпаки. Він означає, що Ваші сьогоднішні тривоги і побоювання скоро пройдуть.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі