Заповіт. До чого сниться Заповіт

Бачити у сні, що ви складаєте свій заповіт — знак важких майбутніх випробувань і роздумів. Для дружини або кого б то не було думати, що заповіт не на їхню користь, віщує сварки і судові процеси, де їх чекає боротьба і тривога через якогось насувається події.

Якщо уві сні ви не зможете затвердити заповіт — вам загрожує наклеп.

Лишається заповіту — це несприятливий знак для ваших комерційних і інших справ.

Знищити заповіт — застереження: наяву ви вже стаєте об’єктом зради і обману.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви знищили заповіт — це обіцяє вам зрада з боку коханої людини. Ви можете бути обмануті тим, кому довіряли.

Писати заповіт — знак важких роздумів і сумнівів в коханого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Заповіт, складений письмово (особливо якщо вам його вручає юрист), у сні — означає помилкові надії, чреваті великими розчаруваннями і конфліктами з вашими близькими.

Самому уві сні складати заповіт — знак сумнівів у реальності задуманих вами планів. Бути може, наяву вам варто ці плани переглянути.

В той же час, бачити в сні, що хтось на словах заповідає вам своє майно — є знаком того, що якісь минулі справи або плани можуть несподівано порадувати вас.

Сонник від А до Я
Бачити у сні заповіт — передвіщає радісні події або новини. Складати заповіт — означає, що у своєму житті ви досягнете похилого віку. Бачити, як його складає хтось інший — це знак прийдешніх негод, важкого матеріального становища і несправедливого ставлення до вас.

Якщо уві сні ви вважаєте, що складений заповіт свідчить не на вашу користь — стало бути, наяву вам доведеться чимало побігати по самим різним інстанціям, щоб оформити належним чином свої ділові папери і документи. Завіряти заповіт у нотаріуса — знак наклепів і шпильок на вашу адресу.

Втратити уві сні заповіт, без якого ви втрачаєте великої частини майна і грошей — передвіщає неприємності на роботі і головний біль. Згоріле на ваших очах заповіт — є застереженням не приймати близько до серця обман, до якого опустився ваш коханий.

Жіночий сонник
Складати заповіт уві сні — передвістя майбутніх важких випробувань і роздумів. Якщо уві сні ви не зможете довести до кінця цей процес — на вас можуть наклеветал.

Знищити заповіт — наяву проти вас вже готується зрада чи обман.

Втратити заповіт — несприятливий знак для комерційних і ділових інтересів.

Сонник XXI століття
Чути в сні, як вам читають заповіт — значить, вам доведеться брати участь у дуже делікатному і делікатному справі.

Складати заповіт — до випробувань.

Читати заповіт — до майбутніх ускладнень.

Порвати заповіт — до зіткнення з недоброзичливцями.

Еротичний сонник Данилової
Заповіт — якщо вам сниться, що ви складаєте заповіт, такий сон означає, що незабаром у вас може виникнути тяга до людини, з яким у вас раніше була нетривала інтимний зв’язок. Причому для поновлення подібних відносин вам самим доведеться проявити ініціативу. Якщо ви зможете знову зачарувати свого колишнього партнера, ваші відносини триватимуть довгий час — до вашого обопільного задоволення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі