Засмагати. До чого сниться Засмагати

Засмагати — цей сон несприятливий для жінки, бо він передвіщає хворобу і догляд за безліччю дітей, крім того, її чекають ницість, підлість і бідність тих, на чию допомогу вона розраховувала.

Сонник закоханих
Якщо жінці сниться, що вона загоряє — такий сон несприятливий для неї. Він означає, що її чекає зрада коханої людини. Також такий сон може передвіщати їй догляд за великою кількістю дітей.

Сучасний cовмещенний сонник
Сон, в якому ви загоряєте на пляжі — говорить про те, що всі турботи позаду; якщо при цьому сонце час від часу ховається за хмарами і незабаром знову з’являється — значить, наближаються події, здатні затьмарити вашу мирне життя, але ненадовго.

Бачити, що ви загоряєте абсолютно голою у відокремленому місці — не обіцяє вам нічого хорошого: ті, на чию допомогу ви так розраховували, відмовлять вам у ній, і ви опинитеся майже в безвихідній ситуації, яку погіршать домашні неприємності.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви загоряєте на пляжі — говорить про те, що всі турботи і тяготи позаду і вас чекає удача; якщо при цьому сонце час від часу ховається за невеликими хмарами і незабаром знову з’являється через них — значить, наближаються події здатні затьмарити вашу безтурботність, але ненадовго.

Бачити, що ви загоряєте абсолютно голою у відокремленому місці — не обіцяє вам нічого хорошого: ті, на чию допомогу ви так розраховували, зрештою відмовлять вам у ній, і ви опинитеся в майже безвихідній ситуації, яку погіршать хвороби і домашні неприємності.

Жіночий сонник
Засмагати уві сні — несприятливий знак для жінки, він передвіщає хворобу або важкі клопоти про дітей. Людину, якій сниться такий сон, чекають ницість і неспроможність тих, на чию допомогу він розраховував.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі