Затемнення. До чого сниться Затемнення

Побачити, уві сні затемнення сонця — означає всього лише тимчасові невдачі в справах. Якийсь неспокій може охопити ваших близьких, але період несприятливих подій буде коротким.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні затемнення — знак тимчасових труднощів. Такий сон вказує, що важкий період завершиться досить скоро, якщо тільки ви самі не впадете в зневіру і не опустите руки.

Вітер під час затемнення або біснуваті від страху тварини — це символічне відображення негативних емоцій, які можуть захопити вас в період тимчасових труднощів, доставивши тим самим ще більше неприємностей.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні затемнення сонця — попередження про різного роду невдачах.

Якщо ви побачили уві сні затемнення з вівторка на середу — то наяву у вас будуть якісь невдачі в службових справах. Відбудеться це дуже скоро, але не слід впадати у відчай, тому що ці невдачі будуть короткочасними.

Якщо ж вам приснилося затемнення з середи на четвер — то у ваших близьких буде несприятливий період.

Якщо ж сонячне затемнення ви бачите в сні з четверга на п’ятницю — то в сімейному житті у вас неприємності, ви не можете знайти взаєморозуміння зі своїми близькими.

Якщо ж вам сниться затемнення місяця — то це вказівка ​​на те, що вам потрібно серйозно подумати про своє здоров’я.

Якщо таке затемнення ви бачите в сні з середи на четвер — то це знак того, що ви можете потрапити в аварію.

Бачити у сні місячне затемнення з п’ятниці на суботу — важка хвороба близької людини.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви спостерігаєте сонячне затемнення — куди як менш страшний, ніж попередній, бо віщує незначні, та й короткочасні труднощі.

Місячне ж затемнення, з одного боку — передвіщає епідемію заразної застуди, яка звалить в ліжко всіх ваших домочадців, але з іншого боку — передвіщає навіть успіх у справах.

Жіночий сонник
Затемнення сонця — може снитися до незначних невдач у справах, до занепокоєння з приводу ваших близьких. У кожному разі період несприятливих подій буде коротким.

Англійська сонник
Затемнення — це дивний сон. Честолюбна людина, що сподівається на те, що багатий родич залишить тобі спадщину, твої надії померкли, інший нападе тебе.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі