Заздрість. До чого сниться Заздрість

Заздрити уві сні іншим — передвіщає, що ви зумієте своєї запобігливістю і доброзичливістю завоювати прихильність нових друзів.

Якщо хтось заздрить вам — наяву можливі непорозуміння з друзями, які беруть занадто близько до серця ваші проблеми.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чорна заздрість у сні — явний сигнал про майбутні втрати і невдачах. Цим чином сон підказує, що в глибині душі ви впевнені у провалі власних задумів. З таким настроєм вам і правда не варто розраховувати на успіх.

Якщо уві сні хтось заздрить вам — такий сон говорить, що очікування успіху в якомусь підприємстві не виправдані, і найближчим часом вам загрожує розчарування. Після такого сну вам слід вести свої справи з обережністю і намагатися тверезо оцінювати свої можливості.

Сонник від А до Я
Бачити сон, в якому ви або хтось відчуває почуття заздрості — передвіщає прикрі прорахунки і як наслідок серйозних збитків. Якщо ви уві сні відчуваєте заздрість до когось — то мета, до якої ви прагнете, буде досягнута вами дуже великими зусиллями. Відчувати байдужість до того, чому всі заздрять навперебій — означає, що своєю люб’язністю і доброзичливістю ви зумієте завоювати хороше розташування до себе нових друзів.

Якщо уві сні хтось гостро заздрить вашій гарної зовнішності, вашому добробуту і вашим успіхам, яких, можливо, наяву у вас і в помині немає — значить, все у вас буде благополучно і потихеньку так з’явиться щось, чому теж знайдуться заздрісники. Якщо ж успішні люди лицемірно заявляють, що заздрять вашому способу життя, який продиктований помірністю в усьому, що стосується витрат — значить, наяву можливі непорозуміння з друзями, розбіжними з вами в думках дещо по яким життєвих питань.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви заздрите іншим — передвіщає, що ви зумієте своєї запобігливістю і доброзичливістю завоювати прихильність нових друзів.

Якщо заздрять вам — в майбутньому можливі непорозуміння з друзями, які беруть занадто близько до серця ваші проблеми.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви заздрите — це знак того, що Ви бажані всюди і улюблені багатьма, а якщо у Вас є суперник, йому дуже скоро доведеться відступити в сторону. Цей сон має протилежний зміст, тому не засмучуйтеся, побачивши його, а вранці сміливо беріться за свої звичайні справи.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні щось викликало вашу заздрість — будьте готові до того, що дуже скоро вам доведеться пережити кілька неприємних хвилин (або днів), коли ви дізнаєтеся, що ваш кращий друг спробує відбити вашої коханої людини, швидше за все, у нього це вийде . Про зраду близьких людей ви дізнаєтеся з надійного джерела або самі будете свідком їх інтимної зустрічі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі