Збирати. До чого сниться Збирати

Сон, в якому ви самі збираєте букет квітів, — знак того, що наяву ви втомилися від буденності і хочете трохи пожвавити і скрасити своє життя. Можете бути впевнені, вам це вдасться!

Якщо вам приснилося, що ви збираєте виноград, то незабаром будете сильно розчаровані результатами своєї діяльності.

Сон, в якому ви збираєте недозрілий горох, віщує зустріч з минулим.

Збирати уві сні впали з дуба жолуді — пророцтво того, що ви вигідно зумієте скористатися отриманими раніше знаннями та набутим досвідом.

Збирати ожину уві сні — не сумнівайтеся, ваша праця буде винагороджена, тільки не втрачайте пильності, адже ви тепер особливо помітні і уразливі для ворогів і недоброзичливців.

Збирати мозаїку уві сні — ви робите неправильні висновки з подій, що відбуваються, тому все здається вам таким безрадісним і похмурим. У своєму поганому настрої і самопочутті ви можете звинувачувати тільки себе.

Езотеричний сонник
Якщо вам довелося уві сні збирати щось розсипалася, неважливо що, наприклад, порвані намисто, то наяву вас чекають матеріальні втрати.

Збирати конструктор або деталі чогось у ціле — знак благоустрою; розпочаті справи ви успішно завершите.

Збирати людей в колектив, команду — такий сон пророкує, що в вас прокинуться або проявляться ще яскравіше організаторські здібності, які будуть підкріплюватися вашої авторитетністю.

Побачити, як все це робив інша людина, — сон тлумачиться так само, але збудеться з меншим ступенем імовірності.

Сонник Л.Морозова
Збирати, гриби чи ягоди уві сні — витратите багато праці, але отримаєте мало доходу; збирати уві сні фрукти — до удачі; збирати уві сні овочі — до невелике прибутку.

Сонник Хассе
Збирати уві сні гриби чи ягоди — такий сон говорить про те, що, доклавши масу зусиль, ви отримаєте неспівмірно мало користі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі