Збори. До чого сниться Збори

Бути присутнім у сні на великому зібранні людей, зайнятих обговоренням якогось питання — означає, що у вашому житті, схоже, намічається непростий період, для подолання якого від вас буде потрібно вміння концентруватися. Готуйтеся до того, що найближчим часом вас будуть долати різного роду сумніви, а стороння суєта то і справа стане відволікати від чогось головного. Будь-які спори або розбіжності на зборах вказують на великі розбіжності у вашій голові і провіщають заминки в справах.

Сонник Хассе
Збори бачити — твоя праця буде марною; головувати на ньому — досягнеш влади.

Жіночий сонник
Бачити у сні збори або з’їзд — передвістя надзвичайного сплеску ваших справ, а також заручин або шлюбу по любові.

Збори людей, яке справляє неприємне враження своєю неузгодженістю або конфліктністю — передвіщає суцільні розчарування в справах.

Сонник XXI століття
Участь у сні у страйку або зборах — передвістя майбутніх неприємностей на роботі.

Якщо ви один з її організаторів — значить, незабаром вам належить неприємна розмова.

Бачити у сні страйк або страйк робітників — значить, незабаром станеться подія, яка змусить вас по-іншому подивитися на багато речей, задуматися про своє майбутнє.

Якщо уві сні ви побачили мирну демонстрацію або хід — такий сон обіцяє вам несподіваний і благо приємний поворот подій, брати в ній участь — значить, вас чекає успіх у справі, на який ви не розраховували.

Якщо уві сні на демонстрації, мітингу або параді ви несете гасло чи транспарант — такий сон свідчить про твердість вашого характеру у вирішенні проблем і впевненості у своїх силах.

Готувати уві сні гасла або транспаранти, писати їх, дивитися, як хтось пише — передвістя неприємностей або погіршення самопочуття.

Бачити у сні готовий гасло в руках у когось — знак того, що незабаром вас чекає важкий час з безліччю турбот.

Езотеричний сонник
Бути присутнім на збори за світовими проблемами — ви забули власні справи. Це може вийти вам «вийти боком».

Вести збори — вам належить вирішувати суспільні питання.

Стихійне, бурхливий — ваші емоції шукають виходу не в тій сфері, де треба б. Це може призвести до конфліктів у громадських місцях.

Збори громади — з кимось посперечатися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі