Зброя. До чого сниться Зброя

Будь-яка зброя у сні — символізує готовність до якого-небудь дії.

Різні види зброї — мають різне значення.

Холодна зброя — передвіщає загострення ситуації.

Якщо ви бачите його в своїх руках — такий сон означає, що ви самі готові піти на загострення. Найчастіше такі сни застерігають від зайвої різкості і безкомпромісності.

Стрілецька зброя — символ цілеспрямованості. Спалахи пороху при пострілі — це відображення ваших емоцій. Чим більше в них диму, тим більш негативні ваші почуття.

Стріляти уві сні у ворогів — знак того, що ви націлені на протистояння з кимось. Загальна атмосфера сну може підказати, чи має це протистояння сенс і чи здатне забезпечити вам хоч якийсь успіх.

Вбити людину уві сні — знак того, що в гонитві за своєю метою ви ризикуєте зробити непоправну помилку.

Сонник Хассе
Отримати зброю — потрапиш в конфлікт; чути брязкіт зброї — будеш восторжен; бути в строю зі зброєю — отримати захист; бачити закривавлене — змінне щастя; стріляти з вогнепальної зброї — не будь легковажним; бачити вогнепальну — будеш мати гарний настрій; добути — честь; мисливське — захопить тебе одне підприємство.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні вам вручають почесне зброя — в реальності неодмінно встряне в якийсь конфлікт, якого можна уникнути. Стріляти зі зброї — порадієте успіхам дітей. Носити на собі важку зброю — означає, що отримаєте підтримку спонсора. Постраждати від зброї — до небажаних змін у житті.

Опинитися в сні в збройовому арсеналі або майстерні — обіцяє неприємності в особистому любовної життя. Вогнепальна зброя — знак легковажності і необережності, в тому числі зброя бойова — до хорошого настрою, спортивне — слушна захоплення, мисливська — любовний роман.

Гвинтівка уві сні — означає серйозну перешкоду в досягненні поставленої мети. Карабін — передвіщає, що незабаром вам доведеться діяти рішуче і без зволікань, щоб уникнути можливої ​​провокації.

Вінчестер — означає, що наяву можете стати жертвою розбійного нападу. Приснилося рушниця — до тривалої підготовки до дії, яке само займе зовсім небагато часу.

Бачити у сні автомат — позбудетеся від подальшого погіршення становища лише в тому випадку, якщо не станете робити ніяких подальших дій. Кулемет — візьмете участь у справі, яка свідомо приречений на провал.

Пістолет у сні — знак нещасть, газовий — до сліз, револьвер — сумне розставання. Якщо уві сні ви стріляєте з пістолета — наяву помститися кривдникам, якщо стріляють у вас — отримаєте образа, вбити з пістолета — до нещастя.

Якщо ви натискаєте на курок, але відбувається осічка — змініть свою попередню думку про людину. Заряджати зброю — отримаєте прикрі вісті. Бойова граната — передвіщає недобрі наслідки від розпускати вами чуток.

Приснився алебарда — передвіщає видатні заслуги і загальне визнання.

Кортик — до несподіваної та небажаної зустрічі. Меч — ваші претензії не будуть прийняті до уваги. Шабля — реалізуєте свої плани.

Сонник XXI століття
Чути в сні пальбу з гармат або іншої вогнепальної зброї — до збитку.

Самому стріляти з гармати — знак, що ви здолаєте свого ворога.

Якщо ви багато міркували про гармати і бачите їх у сні в мирний час — сни застерігають вас від непотрібної боротьби і можливого ураження.

Побачені уві сні боєприпаси — обіцяють вам наяву успішне завершення розпочатої справи.

Бачити у сні глушник — знак вашої розважливості та вміння прийняти правильне рішення, прикручувати його — означає досягти завдяки своїм здібностям поставленої мети.

Дробовик сниться — до сімейних скандалів; постріл з обох стовбурів означає, що до вашої особистої та суспільного життя в сім’ї поставляться байдуже і нетактовно, що вас врятують лише бездоганні манери.

Бачити у сні рушницю — до сварки, майбутній боротьбі з ворогом, заряджати його, нести, тримати, цілитися, але не стріляти — означає зосередити зусилля на одній меті, сконцентруватися, стріляти з нього влучно — ваша зосередженість приведе до мети.

Якщо заряджена рушниця варто чи висить — до сварки в компанії.

Сон, в якому вам приснилася гвинтівка — передвіщає підпорядкування волі інших людей, вас будуть слухати без обговорень.

Пістолет у сні — недобрий знак.

Тримати в сні в руках власний пістолет — означає наяву віддаватися ницим задоволень, духовності віддати перевагу турботи про комфорт. Жінку такий сон — попереджає, що вона відкине справжню любов і віддасть перевагу їй пристрасть, в чому згодом розкається.

Якщо у вас просять пістолет — значить, наяву ви розладнати плани, спрямовані проти вас.

Використовувати уві сні силу лазера для реалізації чорних задумів або руйнувати їм що-небудь — означає, що хтось може скористатися вашою відкритістю і легковір’ям Не довіряйте свої секрети випадковим знайомим або маловідомим людям.

Якщо уві сні ви користуєтеся лазерною зброєю — такий сон свідчить про вашу руйнівній силі у відносинах з оточуючими, використовувати у сні зброю з лазерним прицілом — до обману з боку людини, якій ви довіряєте.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви чуєте постріл з якоїсь зброї — це означає, що Ви почуєте про хвороби або смерті далекого друга (або родича). Сон передвіщає, що, можливо. Ви будете оклеветан Вашими ворогами. Але подібно звуку пострілу ця Ваша ворожнеча швидко пройде і забудеться.

Якщо закоханий у сні чує постріл — сон цей означає, що суперник, на жаль, повний рішучості відтіснити його або помститися. Це невдалий сон для комерсанта; він понесе великі втрати від шахрайства боржників.

Еротичний сонник Данилової
Побачене уві сні вогнепальну зброю — передвіщає зраду, або розлуку з коханою людиною, причина якої криється в зраді.

Якщо вам сниться, що ви самі стріляєте зі зброї — остерігайтеся наклепів з боку заздрісників або суперників.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі