Здоров’я під місячним знаком. Місяць у Козерозі

Дні Козерога світлі і прохолодні, земля холодна, збільшується небезпека застуди. Заборонені процедури, пов’язані з жовчним міхуром, обміном речовин, шкірою. Дуже небезпечно цього дня звертатися до знахарів з приводу вправляння кісток і лікування хребта. Рекомендуються процедури, пов’язані зі шлунком і діафрагмою. Показані операції на шлунку, лікування гастритів, виразкових хвороб. Ефективною буде дихальна практика.

У дні Козерога особливо уразливі кістки. Зростає небезпека переломів. Заборонені всі операції на кістках, хребті, зубах. При кожному русі коліна піддаються сильному навантаженню, тому спортсменам треба бути особливо обережними.

Влітку не загоряйте при зростаючому Місяці в Козерозі. Ці дні гарні для будь-якої форми догляду за шкірою. Сприятливий період для догляду за нігтями на руках і ногах, а також для видалення волосся на тілі — при спадною Місяці з січня по липень; вони не будуть рости тривалий час.

У цей день можна побалувати себе смачною їжею. При Місяці в Козерозі корисні солоні продукти, у ці дні проявляються кращі якості солі, що сприятливо для живлення крові. Будь поживні речовини, що потрапляють з продуктів синього кольору, будуть активно прийняті організмом і перероблені йому на користь. Сюди відносяться чорниця, лохина, чорна смородина, ожина, чорнослив, баклажани, темні сорти винограду й ізюму.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі