Здоров’я в 1-5 місячні дні

1-й місячний день. У 1-й місячний день особливо уразливі головний мозок і очі. Протипоказані лікувальні впливу на ці органи. Також цей день пов’язаний з лицьовою частиною голови. Сьогодні не можна перевтомлюватися, тому що стрес може виявитися більш серйозним, ніж здається спочатку, а сил впоратися з ним поки що недостатньо. Якщо захворіти в цей день, то хвороба триватиме досить довго, але закінчиться благополучно і без ускладнень. З погляду фізіологічного впливу 1-й місячний день вважається дуже важким, тому що ущільнює внутрішні органи. Звідси — важкість у шлунку, запаморочення і т. П. У молодика (нульовий місячний день) не слід перевтомлюватися, їсти гостре і гаряче, вживати алкоголь. У перший місячний день приділіть увагу стану зубів і верхньої частини неба. У цей час добре почати новий цикл фізичних вправ.

2-й місячний день. У 2-й місячний день уразливі органи ротової порожнини, верхня щелепа, зуби. Це хороший день для відвідування сауни або лазні, початку дієти або лікувального голодування, силових вправ. Перед сходом Місяця слід промити шлунок, випивши 1 літр підсоленої води з лимонним соком. Другий місячний день — вдалий час для того, щоб приступити до циклу фізичних вправ. Якщо ви давно подумували про те, щоб зайнятися спортом, і чекали лише зручного моменту, то зараз він настав. Не обов’язково ходити в спортзал три рази на тиждень, але необхідно дати собі хоча б елементарну фізичне навантаження, що можна зробити і вдома. Пам’ятайте, що біганина по магазинах за корисні вправи не вважається: вона лише стомлює нас, а вправи повинні, навпаки, знімати втому і підвищувати сили. Присвятіть їм хоча б п’ять хвилин — можна на загальний тонус, можна на проблемні зони, — і вже через тиждень ви помітите різницю, а до закінчення місяця її стане очевидна оточуючим. Крім того, якщо сьогодні відмовитися від всяких навантажень, то підвищиться ризик відкладення солей і утворення каменів, можуть захворіти зуби, особливо якщо у вас є схильність до пародонтозу.

Третій місячний день. У 3-й місячний день чутливі вуха, горло, потилицю. Категорично протипоказане лікування цих органів. Якщо вас турбують болі у вухах і потилиці, це сигнал організму про те, що пора чистити кістки і суглоби. Третій місячний день підходить для фізичного навантаження, занять бойовими мистецтвами (від східних єдиноборств до боксу). По можливості сьогодні слід відвідати лазню або сауну.

4-й місячний день. У 4-й місячний день ранимі гортань і шийні хребці. Сьогодні протипоказано емоційне і фізична перевтома. Якщо ви самостійно готуєте собі лікарські препарати, використовуючи досвід народної медицини, то 4-й місячний день ідеально підходить для приготування цілющих настоїв і відварів на рослинній основі. Бережіть здоров’я і майте на увазі, що почалися сьогодні хвороби можуть виявитися важкими, якщо ви негайно не приступите до їх лікування. Зверніть увагу на стан стравоходу. Не можна голодувати, але слід обмежити споживання їжі тваринного походження.

5-й місячний день. У 5-й місячний день особливо вразливий травний тракт. Шлунково-кишкові розлади свідчать про надлишок негативних емоцій. У їжі слід віддати перевагу молочної їжі, особливо сиру і підігріте молоко. Хоча це і не день дієти, але варто відмовитися від м’яса, риби, солінь, горіхів. Врахуйте ці основні рекомендації, але … їжте все, що вам хочеться: значить, це потрібно організму. До слова сказати, це метод йогів: слухати, що говорить організм, і є те, що він вимагає. Це єдиний місячний день місяця, коли приймається їжа повністю засвоюється. Тому він не підходить для голодування — останнім принесе організму тільки шкоду. День гарний для спілкування з природою і омолоджуючих процедур. Зверніть увагу на бронхи і верхні дихальні шляхи.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі