Здоров’я в 6-10 місячні дні

6-й місячний день: У 6-й місячний день уразливі плечі, шийний і грудний відділи хребта, верхні дихальні шляхи, легені, бронхи. Це хороший день для дихальних вправ. Однак сьогодні зростає небезпека застуд. День несприятливий для видалення зубів.

7-й місячний день: У 7-й місячний день чутливі горло, голосові зв’язки, легені, бронхи. Будьте обережнішими у прохолодні дні і перебуваючи на свіжому повітрі: велика ймовірність ненароком підхопити застуду. День не підходить для видалення зубів. Багатослівність і лайка сьогодні ведуть до захворювань горла, кашлю, захриплості голосу. Якщо ви захворіли в цей день, то вилікуєтеся без особливих турбот. Сьогодні не рекомендується їсти курятину і яйця.

8-й місячний день: У 8-й місячний день уразливі шлунок і нервова система. Якщо вас турбує біль у вухах, озноб, шлункові кольки — все це ознаки надлишку негативних емоцій. День підходить для голодування, очищення шлунку і кишечника. Сьогодні відбувається трансформація і розщеплення їжі в шлунку. У їжі слід віддати перевагу зерновий їжі. Багато є сьогодні не можна. Крім того, існує небезпека харчових отруєнь. Сьогодні — найкращий день місячного місяця для самостійного приготування складних лікарських препаратів. Корисна профілактика міжреберної невралгії і стенокардії.

9-й місячний день: У 9-й місячний день чутливі груди, шлунок. Хороший день для очищення організму від шлаків. Відповідний час для силових вправ. Сьогодні не слід їсти моркву, гриби, петрушку, банани. Не рекомендується займатися сексом. Хвороба, що почалася в цей день, — ознака того, що ви йдете по невірному духовному шляху.

10-й місячний день: У 10-й місячний день уразливі ліктьові суглоби, кістки грудної клітки, хребці грудного відділу. Сьогодні слід пити якомога більше соків і відварів. Дуже добре сходити в лазню. Не рекомендуються пасивність і сидячий спосіб життя. Можна проводити очисні процедури. Захворівши в цей день, необхідно негайно приступити до лікування.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі